2733
2739

واریکوسل که بایدعمل شه بعدشم قرص و اینا بخوره تا بتونی باردار شی شوهرمن داشت عمل شد و قرص و اینا بااین حال دوسال بعد عمل طول کشید تا باردارشم

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوهر منم داشت بعد بعد عمل دارو استفاده كرد و باردار شدم، بهمن عمل كرد مرداد باردار بودم، ولي الان بازم بعد ١٣ سال عود كرده باردار نميشم بايد دوباره عمل كنه كه ديگه بي خيال شديم

خدایا پناهم باش
شوهر منم داشت بعد بعد عمل دارو استفاده كرد و باردار شدم، بهمن عمل كرد مرداد باردار بودم، ولي الان با ...

همسرتون چ داروهایی مصرف کرد قبل عمل خیلی ضعیف بود؟ما 4ماهه عمل کرده فعلا خبری نیست

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
2738

شوهر مت از نوع خفیفش داره که دکتر بهش گفته عمل احتیاج نداره...بهش ویتامین ای و زینک داده مصرف کته بعد یکماه دوباره آز بده ببینه چجوره وضعیتش...خیلی نکات رعایت میکنه...طب سنتی هم رفته و داره درمان میکنه....نمیدونم چرا نیترسم مشکل از من باشه سونو دادم هیچ مشکلی نبود میترسم لوله هام بسته باشه

خدایا منو فراموشت شده؟؟ 
شوهر مت از نوع خفیفش داره که دکتر بهش گفته عمل احتیاج نداره...بهش ویتامین ای و زینک داده مصرف کته بع ...

بد ب دلت راه نده انشالا ک زودی مامان میشی

برای تمام رنج های که میبری صبرکن.صبراوج احترام به حکمت خداست.
همسرتون چ داروهایی مصرف کرد قبل عمل خیلی ضعیف بود؟ما 4ماهه عمل کرده فعلا خبری نیست

دو جور آمپول بود كه يكي رو شنبه ها و چهارشنبه ها تزريق ميكرد نوع ديگش رو هم دو شنبه ها ولي چندين سال ميگذره اسمشون رو يادم نيست

خدایا پناهم باش

سلام به همه. بچه ها شوهر منم واریکوسل خفیف داره آزمایش اسپرمشم تحرک کم رو نشون میده تقریبا هشت سال جلوگیری کردیم الان شش ماهه اقدام کردیم ولی نمیشه. خیلی نگرانم آخه جدیدا مقدار خونریزیم خیلی کم شده آزمایشم دادم دکتر گفت احتمال اینکه دچار یایسگی زودرس بشی زیاده . ترو خدا برام دعا کنید 

برو طب سنتی . بهترین درمانش زالو هست

تجربه ای از اطرافیانتونم دارید یا شمام فقط شنیدید؟

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  
2706