سلام دوستان من خلاصه وار میگم 

۲۹ سالمه  و در سن ۲۵ خدا بهن یک پسر عسل داد و الانم دوازده روزه یک دختر داده بهم 

جفتشونم میخواستیم و هر روز خدارو شاکرم 

و اصلا لز بچه داری خسته نیستم اصلا اصلا چون خودم خواستم فقط یک موصوعی عذابم میده ابنکه از شوهرم و اون از من خیلی دور شده

شبا نمیتونیم پیش هم بخوابیم من با دوتا بچه روتخت اون رو زمین کنار ما 

ارتباط ..... که ولش کنم بهتره 

یا خسته ایم یا نمیشه یعنی اون ارامشه نیست 

اینقدر حسرت گذشتمو میخورم که راحت .... داشتیم و میخوردیم و تفریح میکردیم ولی الان زندگی قشنگ چپکی شده ..... هی میگم اینا بزرگ میشن درست میشه 

یا دوستامو میبینم تو اینستا عکسای سفر های مختلف شادی و خنده 

میگم نگاه کن عمرم و جوونیم داره میره ومن هیچ تفریحی نکردم ...... بخدا ناشکر نیستم فقط دلم گرفته دیگه مثل سابق نمیتونم با ارامش بغل شوهرم باشم ....... خیلی سخته 😢

عزیزم دقیقا شرایطتو درک میکنم 

منم مثه تو بودم الان که دخترم ده ماهش شده خیلی اوضاع بهتر شده

دیگه بچه داری این چیزارم داره 

منم متاسفانه اخلاقای خاصی دارم مثلا اصلا تو کتم نمیره بچرو مثلا بزارم پیش مادرم و با شوهرم برم بیرون یا خرید

حس ششم هیچ زنی اشتباه نمیگه، پس اگه فکر میکنی حِست اشتباهه، بدون که سخت در اشتباهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خوب عزيزم بچه داري اونم دو تا طبيعيه ولي نه اينقدر دور شدن ، من نميدونم چي كار كني ولي يه كاري كن تا دير نشده، راستي چرا بچه هاتون پيش شما ميخوابن؟!!!! 

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
شما چه راه حلی دارین  کلا نوزاد پر استرسه

اتفاقا هر چند وقت ی بار بچه ها رو بذار پیش مادرت برو خرید برو بیرون پسر4ساله ات چرا باید پیش شما بخوابه؟؟؟؟جداش کن عزیزم خوب همینه ک هیچ وقت نمیتونی .....داشته باشی با شوهرت بنده خدا رو تختم نخوابه رو زمین !!!!!!!دلم برای شوهرت سوخت

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖

من از شش ماهگي پسرم اتاق خودش خوابيده و اين يكي از بهترين تصميماتم بود در بچه داري، بچه هاتو ببر اتاقشون حداقل شب كنار همسرت در آرامش بخوابيد

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

سلام. اگر خانواده هاتون شرایطش رو دارن گاهی بچه ها رو بزارین اونجا و خودتون برین تفریح هر چند کوتاه مثل سینما یا رستوران.

ارزش ندارد که آدمی برای مبارزه کردن با کوتَه فکران، خود را آزرده سازد؛ زیرا پیروزی بر آن‌ها هیچ ارزشی ندارد.   میکل_آنژ

فاطمه جون منم با شما همدردم. پسرم 11 ماهشه. وقت هیچ کاری رو نداریم. شوهرم خسته و کوفته از سرکار میاد منم با پسرم واقعا خسته میشم.

واقعا چاره ای نیست. خیلی سخته. من خیلی احتیاج دارم به محبت همسرم اما یکم سر سنگین شده باهام و به پسرم بها میده. منم سعی کردم خودمو ازش دور کنم و یکم مغرور بشم تا به محبتش احتیاجی نداشته باشم. 

ولی میدونم کار غلطیه و داشتم اذیت میشدم.

😍😍😍😍😍
من از شش ماهگي پسرم اتاق خودش خوابيده و اين يكي از بهترين تصميماتم بود در بچه داري، بچه هاتو بب ...

من و برادرمم از8ماهگی تو اتاق جدا میخوابیدیم استارتر ب شوهرت خیلی سخت گذشته هر مردی این شرایطو تحمل نمیکنه لطفا ب زندگیت رحم کن اتاق بچه ها رو جدا کن و ب هیچ عنوان نذار تو اتاقتون بخوابن اگه بچه ها ترسیدن خودت یا شوهرت برید پیششون بخوابید ولی اصلا تو اتاقتون راشون ندید 

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖
من و برادرمم از8ماهگی تو اتاق جدا میخوابیدیم استارتر ب شوهرت خیلی سخت گذشته هر مردی این شرایطو تحمل ...

بنظرم باز همسرش مرد خوبيه كه چهار ساله روي زمين ميخوابه!!!! موندم چطوري دومي را باردار شده!!!

بنظرم باز همسرش مرد خوبيه كه چهار ساله روي زمين ميخوابه!!!! موندم چطوري دومي را باردار شده!!!

دقیقا خیلی مرد خوبیه من تو ی تاپیک دیگه هم گفتم بچه رو از8ماهگی باید جدا کرد از پدر ومادر نکنید میشه دختر خاله من (خاله و عموم ازدواج کردن)و دخترشون تا13سالگی تو اتاق وردلشون خوابیده خیلی بده خیلی بد متاسفانه تو اون مدت هیچ .....نداشتن .الان خونه رو عوض کردن خانم ب هوای خونه جدید ک اتاق بزرگتری توش داره تشریف میبره تو اتاقش میخوابه زندگیتونو سرد نکنید بعد بگیم دور از جون استارتر و دوستان وای چه غلطی کردیم بچه اوردیم 😒😒😒😒😒خو ب بچه چه؟؟؟؟؟

خدای من 😍😍کمکم کن 💖💖

۴ سال رو زمین نمیخوابه که 

الان دومی اومده اینجوری شده 

بعدشم مادر ندارم 

خانواده همسرمم شهرستانن

و اینکه شرایط اتاق جدا نیست 

منظورم اینه خستگی و اینا خیلی بهم فشار اورده 😢

کلا سوالم اینه شماها از بچه داری خسته نشدین مثلا دوران قبلو بخواین با ارامش 

اخه نوزادو که نمبتونم جدا کنم 

پسرمم ۴ سالشه و خیلی میپرره از خواب هی زابراه میشدیم نصف شب 

2706