2737
2734
عنوان

راهنمایی برای خرید دوربین عکاسی

959 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها تو فکرم افتاده که یه دوربین عکاسی بخرم چون عکسارو خیلی زنده تر و با کیفیت تر از موبایل میندازه یکسی میتونه راهنماییم کنه که چه مدل و چه مارکی بگیرم؟

مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم نیکون دارم، از دیجی کالا خریدم و راضی ام، فقط ترجیح میدادم با برق شا رژ بشه تا با باطری قلمی

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔
2728

دوربين هاي كنون براي استفاده ي خانگي قوي تر هستن.

بستگي به هزينه اي كه ميخواين بكنين داره.و تواناي خودتون در عكاسي و انتظارتون از  يه دوربين.

براي استفاده ي خانگي ولي يكم حرفه اي تر كه اونم بستگي به توان خودتون داره كه از همه قابليت هاش استفاده كنين كنون ٧٠٠دي و كنون ٦٠٠دي و كنون ٦٠دي خوبن!!! اينا البته در رده ي دوربين هاي دي اس ال ار قرار ميگيرن يعني حرفه اي هستن.ولي الان انقدر تكنولوژي عكاسي پيشرفت كرده كه اينا انتظارات عكاس اماتور رو براورده نميكنه.و براي مصارف خانگي استفاده ميشه...

براي انتخاب لنز هم بايد ببينين بيشتر ميخواين منظره يا چهره عكاسي كنين.

از قيمت هاشون خبر ندارم.

كاش ميشد لحظه ها را پس گرفت...!

چیزی که مهمه تو دوربین اندازه ی سنسوره ، که هر چی بزرگتر باشه عکسهات کیفیت بیشتری داره.

اگه کامپکت یا همون خونگی می خوای سری G کنون خوبه و حرفه ای

اگه dslr می خوای ( یا همون دوربین هاس حرفه اس که قابلیت تعویض لنز داره من نیکون d550 رو پیشنهاد می کنم که حتی می تونم بگم واسه عکسهای خونگی زیادم هست 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند
2738
از همگیتون ممنونم  قیمتای دیجی کالارو دیدم  همه جورش هست میخوام یه چیزی باشه که ارزش پول ...

پس dslr بگیر 

رسید مژده که ایام غم نخواهد ماند  ...  چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند