2737
2734

منم دوازده هفتگی رفتم پیش ایشون رفتارشون عالی بود. جنسیت و پسر تشخیص دادن دکتر خودمم گفت احتمالا پسره بیست مرداد واسه سونوی آنومالی میرم پیش ایشون اگر جنسیت درست بود بهتون خبر میدم 

منم از تجربه خودم میگم

اول اینکه درسته هزینه هاشون بالاتره به نسبت جاهای دیگه ولی بخاطر تایید دکترم و تعریف دوستام انتخابشون کردم

ایشون برا قبل ۱۲ هفته با قطعیت نظر نمیدن واسه جنسیت اما بعد ۱۲ هفته رو با اطمینان میگن

و حقیقتا درست نیس اگه بگیم نباید رو حرفش حساب کرد و ...

چون تا ۱۹ هفتگی فاصله زیاده و ارتباط بین مادر و جنین هس و هم اینکه یه مقدار از هزینه بالای سونوهاشون بخاطر همون دقت دستگاهشونه خب!

من سونوی غربالگری اواخر خرداد تو ۱۲ هفته و خورده ایم رفتم با قطعیت گفتن پسره

اخلاقشونم خیلی خوب بود و با دقت بررسی کردن

حتی تهش پرسیدم جنسیت درسته یا نه که گفت تو ایران تنها جایی هستیم که با قطعیت از جنسیت تو ۱۲ هفته میگیم... هزینه شم اون موقع آزاد ۳۰۰ شد. بعدش من از دکتر زنانم پرسیدم جنسیت رو گفت تعیین جنسیتای اون درسته! حالا گیر نیستم سر جنسیت ولی برام ارتباط با جنینم خیلی مهمه... امروز رفتم آنومالی باز با دقت و برخورد عالی کارشون انجام دادن اما این بار گفتن دختره، من و همسرمم گفتیم قبلا گفتید پسره گفت اگه با قطعیت نگفتم ممکنه اگر با قطعیت گفتم که گاهی اشتباه پیش میاد...

حالا یه جوری م!

برام سخته انگار

امیدوارم کنار بیام همین روزا

مساله من انس با جنینه... روزگاری برا من قابل درک نبود این قضیه ولی الان چرا

همسرمم میگه من باز شک دارم یه جا دیگه برو

الهی مرا آن ده که آن به   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام منم هفته دوازدم رفتم پیش دکتر شاکری، با قطعیت گفتن دختره، اما اینجا نظرات رو خوندم واقعا دچار تردید شدم... البته که مهم سلامت بچه هست نه جنسیت اما به هر حال بحث ارتباط مادر و جنین هم هست...واقعا نمیدونم باید به ایشون اعتماد کنم یا جای دیگه برم برای سونوگرافی...

ابتدا  بگم بنا به دلایلی دوبار  آنومالی اسکن رفتم، تو غربالگری مرحله اول توی دوازده هفته رفتم ناباروری ابن سینا و یکی شانزده هفته و چهار روز پیش خانم دکتر شیرین ترابی توی مطب حنطوش زاده که آنومالی اسکن اولم  گفتن دختره، برای آنومالی اسکن دوم پیش شاکری رفتم هجده هفته و چهار روز گفتن دختره، البته من سونوهام چند روز کمتر از lmp، بخاطر لقاح دیرتر

سلام ، واقعا براي اين دكتر با اين دقت پايين متاسفم ، من هفته ١٣ رفتم گفت ٩٩ ٪؜ بچه دختره برو به همه بگو خريد هم بروو خوبه من به خرفش گوش ندادم و نرفتم خريد كنم 🤦‍♀️🤦‍♀️ بعد تو هفته نوزدهم دو جاي مختلف هم دكتر وزيريان هم نسل اميد رفتم هر دو گفتند پسر ه و حتي بهمون كاملا نشون دادن يعني ديگه انقدر توضيح دادن كه ما ديديم ، همه دكترها ميگن چطوري تو هفته ١٢/١٣ انقدر با قاطعيت ميگن؟؟؟ چراااا؟؟؟ واقعا حيف پول ، حيف وقت كه ادم بزاره بره پيش همچين دكتر بيسوادي حتي فكر نميكنه با حرف هاي بي پايه و اساسش چقدر ميتونه فكر و دكر به زن حامله و دو تا خانواده رو درگير كنه

2738

من هم خودم هم خواهرم هم یکی از دوستانم تمام سونوگرافی هامونو پیش دکتر شاکری انجام دادیم. جنسیتو توی هفته 11 میگن و دقیق هست. سونوی غربالرگی هم دارن همشو ان تی آنومالی داپلر همه چی دارن.  مخصوصا سونوی آنومالی که خیلی مهمه چون تمام بدن جنین از سر تا پا بررسی میشه.

شمارشم 02188502324 ادرسش هم میدان آرژانتین خیابان بخارست - نبش بخارست 8 - اینم سایتشون که میتونین اینترنتی هم نوبت رزرو کنین.

توی سایتش هم میتونین  نوبت بگیری امیدوارم نی نیهاتون به سلامتی دنیا بیان عزیزانم.

سلام ، واقعا براي اين دكتر با اين دقت پايين متاسفم ، من هفته ١٣ رفتم گفت ٩٩ ٪؜ بچه دختره برو به همه ...

خانومی برای شما هم تو برگه نوشتن؟ و گفتن صد در صده برو به همه بگو؟ بعد متوجه شدید اشتباه بوده؟

به منم دوازده هفته با قطعیت گفت پسر ،حتی آلت تناسلیشم تو مانیتور نشون داد بعد که واسه آنومالی هفته هجده یه جا دیگه بهم گفتن صد درصد دختر بهش زنگ زدم خیلی گستاخانه گفت خوب اشتباه پیش میاد دیگه ،جفتمم بهم اشتباهی گفته بود قدامی که خلفی بود

/////خنده تلخ من از گریه غم انگیز تر است \\\\\\
خانومی برای شما هم تو برگه نوشتن؟ و گفتن صد در صده برو به همه بگو؟ بعد متوجه شدید اشتباه بوده؟

بله عزیزم تو برگه نوشته ۹۹ ٪ دختررر وای هروقت برگه رو میبینم حرص میخورم چقدر اون شب ما اذیت شدیم‌ چون یه دکتر دیگه احتمال کمی داده بود پسره خودمم واقعا حس میکردم بچه ام پسره .. متاسفانه دکتر بسیار بیسوادیه شانسی داره کار میکنه😔

دوستان من برا سنو سینه رفتم با اعتمادبه نفس کلی چرت و پرت تحویلم دادن. بعدشم گفتن من بیماری پلیکیسیت دارم که زود باید درمان کنم و اینکه چرا تا الان درمان نکردم و کلی ترسوندنم و کلی حرفای متناقض زدن بعدش فهمیدم پلی کیستیک اصلا بیماری نیس نیاز به درمان خاصی هم نداره

2706