2737
2739
عنوان

کمردرد در بارداری

185 بازدید | 11 پست

سلام.

روز بخیر

من ماه ۴ بارداری هستم.گودی کمر دارم و جدیدا خییییلی کمر درد شدم.اضافه وزن هم ندارم.کسی میتونه راهنماییم کنه؟ چکار کنم بهتر بشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم اولش کمردردم بیشتر بود، الان با اینکه ۲۰ کیلو اضافه کردم اون همه کمردرد ندارم، حدود پنج ماهگی انگار که یه چیزی از کمرم کنده شد، شکمم هم همون موقه خیلی بیرون زد و از اون به بعد فقط وقتی خیلی کار کنم کمردرد میگیرم

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

قرص کلسیم یادت نره و گاهی هم پای مرغ و آب هویج بخور

این حاجت اول است و آخر: ((تاول به گلوی اختلاسگر))    تحریم اگر شبیه چاقوست  تبعیض گلوله است و خنجر    سهم منو تو کجاست ( اگه گفتی😏😏🤔)     لعنت به جیبای اختلاسگر                              🙂💔

به من گفتن توی ۷ماهگی به حدی دردت زیاد میشه که باید بچه رو سز کنن بزارن دستگاه و خودم و جراحی کنن.البته من پارگی دیسک دارم.شما حتما با دکترت مشورت کن که دردت بیشتر نشه

محبت و گدایی نکن تو خودت پیداش  کن 
2738
چقدر بده. هیچ چیزی هم آرومش نمیکنه.

بیا تجربه خودم رو بگم

تو ماههفت از درد سوزش کمر و خود دردش فقط کارم شده بود گریه

تا اینکه رفتم طب سنتی و بهم هیچی نداد گفت برو هر وقت دردت گرفت آب هویج تازه بخور، معجزه کرد با همون بار دوم

ویتامین آ هویج هم اصلا برا نی نی ضرر نداره

خدای من ، ناامیدم نکن چون امیدی جز تو ندارم