2726
عنوان

چندروز قبل از موعد پریود بی بی چک جواب میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 285118 بازدید | 110 پست

سلام ب همه خانمای گل من این ماه اقدام بودم خود روز تخمک گذاری رابطه داشتم از اون روز ب بعد تیرکشیدن زیر شکم ودرد و سفتی سینه رو همراه با سرگیجه داشتم امروزم روز اول پریودیم بود ولی نشدم ب نظرتون احتمال بارداری هستش بی بی الان نشون میده 

سلام ب همه خانمای گل من این ماه اقدام بودم خود روز تخمک گذاری رابطه داشتم از اون روز ب بعد تیرکشیدن ...

سلام عزیزم شما باردار بودی؟ 

دنیا پر از آدمهای خوب است اگر نمیتوانی یکی از آنهارا پیدا کنی،یکی از آنها باش..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم غروبی نطفه ام افتاد 

وای مگه شبیه نطفه بود؟ از کجا فهمیدین اون؟

لحظه شماری میکنم تا بتونم بغلت بگیرم مامان   و توی همین لحظه از ته دلم میخوام که هرکسی که دوس داره بتونه این حس تجربه کنه
2728
سلام من چهار روز قبل از پریودیم بی بی چک گذاشتم یکش قرمز اون یکی هم کمرنگ تر بود آیا امکان بارداری م ...

خب مشخصه بارداری مگه نمیدونی دوخط بیوفته مثبته یا منفی؟؟؟؟ مبارکه عزیزم

خدا اگر زحکمت ببندد دری زرحمت گشاید دری دیگری امید به خدای مهربان

سلام من اقدام به بارداری کردم الان ۲ روز مونده به پریودم . بی‌بی چک گرفتم منفی شد الان کمر درد پهلو هام زیر دلم درد میکنه خیلی تنبل شدم همه به من می‌گن باردارم ولی خودم مشکوک ام بنظرتون باردارم ؟؟

دوستان سلام من چند روزه درد شدید زیر دل دارم دو روز هم پریودی عقب انداختم دوره ام هم ۲۸ روز هست 

دردم زیاده مدام حس میکنم میخوام پریود شم ولی خبری نیست به نطرتون ممکنه حامله باشم 

سلام منم ۶. ۷ روز قبل پریودم تست گرفتم مثبت شد پس فرداش گرفتم مثبت شد دوباره دیروزم  گرفتم مثبت شد . این یعنی من باردارم؟ الان ۳ روز ب پریودم هستش . امکانش هست ک قبل پریودم باردارشم؟

دوستان سلام من چند روزه درد شدید زیر دل دارم دو روز هم پریودی عقب انداختم دوره ام هم ۲۸ روز هست  ...

منم دقیقا حالت شمارو دارم ولی سه روز مونده به پریودیم . صبح بی بی زدم منفی بود 😥😥😥برا شما ان شاءالله که مثبته🙏

2706