2733
2734

خیلی استرس دارم دوره های من 29روزه س و این ماه روز های 11،14،18،20 پریودم نزدیکی داشتم  حالا سه روز مونده تا پریودم علائم خاصی هم ندارم فقط معده م میسوزه وقتی یکم غذا میخورم سنگین میشه معدم و امروز فقط زیر دلم درد میکنه نمیدونم تلقینه یا باردارم بنظرتون اگه بی بی چک بذارم جواب میده؟

خداجونم ممنون بخاطر این هدیه ی شیرینت..👶ازت میخوام مراقب نی نیم باشی تا صحیح و سالم بیاد تو بغلم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

عزیزم بهترین زمان استفاده از بی بی چک، ۵_۶روز بعد ازگذشتن از موعد مقرر پریودیت هست.انشاا...که بزودی مامان بشی 

ذهن احمق مانند مردمک چشم می ماند,هرچقدر نور بیشتری به آن بتابد تنگ تر میشود.
2738
بذار . اگه مثبت ش  که مبارکه اگرم منفی شد صبر کن 2روز دیگه باز امتحان کن. ان شاالله که بارداری

عزیزم برام دعا کن که باردار باشم 

خداجونم ممنون بخاطر این هدیه ی شیرینت..👶ازت میخوام مراقب نی نیم باشی تا صحیح و سالم بیاد تو بغلم
عزیزم بهترین زمان استفاده از بی بی چک، ۵_۶روز بعد ازگذشتن از پریودیت هست.انشاا...که بزودی مامان بشی& ...

خیلی ممنونم عزیزم امیدوارم

كسايي كه تجربه دارن تير كشيدن تخمدان و سوزش معده علائم بارداريه؟

بله تیرکشیدن زیر دل از اولین علامتاشه بخصوص کسایی که ازاین دردا قبل از پريود ندارن

پسر کوچولوی دوست داشتنیم طعم خوشبختی رو درکناره تو چشیدم 

سلام من دیروز صب روز ۲۵‌پریودی بی بی چک استفاده کردم یه خط کم رنگ افتاد اینجا همه گفتن بارداری..امروز صب هم رفتم آزمایش دادم باردار بودم.دوره هامم ۲۸روزس

خدایا ممنونم ازت.ممنونم که جای امیر رضا روبرام پر کردی..
معمولا دو سه روز قبل پریود اگه مثبت باشه یه هاله میندازه ولی اگرم منفی شد صبرکن روز موعدت باز بذار

ممنونم عزیزم 

2706