2733
2734
عنوان

مدل موی عروس

10038 بازدید | 154 پست

سلام  

بچه ها برای عروسی نمیخوام موهامو شینیون بسته کنم موهام تا پایین کمرمه

میخوام آزادشون بذارم کسی مدل قشنگ سراغ داره 

اگه دارید برام عکس بذارید.  

و یه سوال دیگه من موهام خرماییه به نظرتون برای عروسی رنگ کنم یا نه؟ دو دلم راهنمایی کنید؟

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين
اره بكن منم نظر تورو دارم ميخوام تاج و يه تور بلند بزنم موهامم بلوند كنم

میگم به نظرت مثلا کنفی یا یه رنگی بین عسلی و شکلاتی قشنگ تر نیست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
2738
مال منکه صبحش موهام باز بودفر یه ریسه برام بستن دورسرم موهامم رنگی بود شبم موهامو جمع کردن چون عروس ...

عزیزم  حالا کدومو بیشتر دوس داشتی باز یا بسته؟

ا عروسی

من برای عقدم ی مدل تو این مایه ها با تاج بود ...

همه میگفتن قشنگ بود ...

یا حضرت ابوالفضل...به خدا بگو چیزایی که میخوام ...جیگر گوشه ی بابا...به سلامت بیا بغلم بشو همدم تنهایی بابا مامان ...بابا چشم انتظارته عزیزه دلکم...پسری یا دختر ...اگه پسر باشی میشی رفیق شفیق تنهایی بابا ...اگه دختری میشی همدم من ...خدایا سالم باشه ،صالح باشه ،هر چی باشه ...نذر امام رضا میکنم که به سلامت بیاد به آغوشم...همین،ماشالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

دوتاش عکسام هنوز اماده نشده فقط یه دونه با بسته مال سرمجلسیم دارم....ولی شوورم گفت صبح خیلی ناز بودی...شبم بقیه گفتن خیلی خوب شدی...صبح ک باز بود فقط خاهر شوهرمو شوهرم دیدن 

2706