2726
عنوان

پودر چاق کننده رویال

| مشاهده متن کامل بحث + 381040 بازدید | 287 پست
خانومی اینو منم استفاده کردم از خوزستان .واقعا تاثیر گذاره طی سه سال سه بار ازش استفاده کردم اصلا وز ...

عزیزم عوارض نداشت برات اگر قوطیشو داری عکس بگیر بفرس نداری مشخصات قوطی رو بگولطفا؟درش پلاستیکی یا فلزی؟ قوطیش چه جنسی؟ چند گرفتی؟

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام  منم دارم این پودر رویال و می خورم الان یک هفته اس شروع کردم ولی دریغ از یه گرم اضاف ...

واای نخووور توروخداا من خوردم بدبخت شدم....روده ام معده ام داغون شد نخور توروقران من یه ماهه مریضم 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
سلااام من 15 روزه که دارم میخورم و2کیلو اضافه کردم

نخوور بدبخت میشی عین من نخور ....روده های من داغون شده  یبوست گرفتم بعد اینکه خورم تموم کردم عوارض هش شروع شد نخور توروخدا عوضش برو باشگاه وای خدا انشالله خدا نگذره ازشون ک عوارضشو نمیگن

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
عزیزم عوارض نداشت برات اگر قوطیشو داری عکس بگیر بفرس نداری مشخصات قوطی رو بگولطفا؟درش پلاستیکی یا فل ...

نخووورید توروخداااا😭😭😭😭😭من فک کنم انسداد روده گرفتم بخاطر اون کوفتی

پودر رویال اصلی تضمینی هر کس خواست موجود هست..عالی با مجوز بهداشت و گواهینامه ایزو ۱۰۰ درصد تضمینی

اره من خوروم بدبخت شدم از  اهوازم گرفتم یه نفر ب اسم خانوم عیدی 😢😢😢😢بدبخت میشین نخورین

سلام منم این پودر رو از یه خانمی به نام عیدی سفارش دادم دوهفتست دارم مصرف میکنم چهار پنج کیلو اضافه ...

بعد قطع کردن پودر عوارضش میاد  منم اول خیلی تعریف میکردم  ولی الان بیماری گرفتم کمخونی شدید گرفتم سیستم ایمنی بدنم اومده پایین افتظاحه نخورید اینارو ....منم از خانم عیدی سفارش گرفتم نخورید توروخدا

خانومی من از این پودر رویال استفاده کردم 4 کیلو چاق شدم امروز دارم میرم دوباره سفارش بدم عوارضش رو ن ...

سلام پودر رویال رو باید قبل از غذا بخوری یا بعد از غذا بعضی ها میگن قبل غذا ولی رو خودش نوشته بود بعد از غذا

خانومایی که از این پودر استفاده کردن بیان بگن  حالا که قطع کردن عوارض نداشته؟

اگر تونستم تو تاپیکت کمکی بهت بکنم با نظرهام برام دعا کن لطفاتا زندگیم آرامش بگیره🤗زندگی را زندگی کنیم  صلوات برا اینکه دلمون خوش باشه

من دو سال پیش یکیش گرفتم 20 تومن فقط یه هفته خوردم

چون همون روز اول عصرش احساس گشنگی کردم و خلاصه غذا زیاد خوردم خلاصه 4 تخم مرغ میخوردم در حالی که قبلش نهایتش 3 تا

سریع صورتم تپل شد

چاق شدم حدود 8 تا 10 کیلو اضاف وزن گرفتم

دیگه نخوردم ولی بازم نسبت به قبل بیشتر عذا میخورم و صوذتم تپل و...

فک کنم عوارض دار که ایقد سریع

عزیزم عوارض نداشت برات اگر قوطیشو داری عکس بگیر بفرس نداری مشخصات قوطی رو بگولطفا؟درش پلاستیکی یا فل ...

برا من عوارض نداشت.خیلیم تاثیر داشت .اسمش پودر چاقی رویال .سه مدلش هست.یه مدلشو ک من خریدم دربش فلزیه استوانه شکله .قیمت ٢۵بود

برا من عوارض نداشت.خیلیم تاثیر داشت .اسمش پودر چاقی رویال .سه مدلش هست.یه مدلشو ک من خریدم دربش فلزی ...

عزیزم عکس قوطیشو بزار برام واینکه از کجا گرفتی؟من اصفهانم

عزیزم عکس قوطیشو بزار برام واینکه از کجا گرفتی؟من اصفهانم

بلد نیستم کار کنم زیاد با این سایت .عکسشو کجا بزارم .اگه دایرکت شخصی چیزی داره تو شخصی پیام بده بهم .من خوزستان گرفتم .ایذه

2706