2726
عنوان

پودر چاق کننده رویال

| مشاهده متن کامل بحث + 381214 بازدید | 287 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما من پودر رویال میخورم ازعطاری خریدم بیستومن بیست روز اول وقتی خوردم پنج کیلواضاف کردم  یک ماه که خوردم شش کیلواضاف کردم خیلی خوبه عوارضش دوروز اول کسلی وزیاد خوابیدنه ولی بعد دیگه بهش عادت میکنی واسه من که بدن درد اورد ازموقعی که خوردم تا الان بدن درد گرفتم نمیدونم مال پودره یا نه واقعییت گفتم ولی واقعا زود چاق میشین

2728
وای اگه کسی اهوازه میشه بگه از کجا بگیرم پودر رویال رو خیلیییییییی احتیاج دارم بم بگییید لطفا

اهواز_زیتون کارمندی نرسیده به پارک_عطاری کیمیا

من از اونجا گرفتم و جواب هم گرفتمه ازش چیز خوبیه

سلام.دوستان اين پودر هيچ عوارضي نداره.و من خودم استفاده كردم و نتيجه ي خوبشم ديدم.به خيلي از دوستامم ...

مریم خانوم  باید چن تا قوطی استفاده کرد ک وزن برنگرده؟؟؟؟؟؟

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
سلام شبتون بخیر باشه من پودر رویال رو ۵۰تومان خریدم واقعا گرون خریدم؟؟؟؟؟

نه منم ۵۵ تومن خریدم 

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2706