2733
2734

سلام به همه خانما من خودم سه سالو شیش ماهه منتطرم 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹

بیان دور هم باشیم 

💖فقط خدا💖از دیماه ۹۲منتظر اومدن یه نی نی توی دلم هستم ودلم میخاد مادربشم چشم انتظاری سخته ولی شیرین 😍وقتی ته دلت قرصه که خدا بهت خیلی زود نی نی میده 😍😍میشه یه صلوات برای زودتر رسیدن این روز قشنگ برام بفرستین 🌹🌹

https://t.me/joinchat/AAAAAA1oFB9PXiJmE9UVFg

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهر شوهر من برای دومین بار آی وی اف کرد ،اما خدا براش نخواست،اون که ۱۵ ساله منتظره، براش دعا کنید خدا دامنشو سبز کنه

انشالله  که هممممگی به مراد دلتون برسید و خدا بهتون یه هدیه ی آسمونی بده

2728
خواهر شوهر من برای دومین بار آی وی اف کرد ،اما خدا براش نخواست،اون که ۱۵ ساله منتظره، براش دعا کنید ...

چه زنداداش مهربونی 

حتما دعاش میکنم انشالله به زودی صاحب اولاد بشه😍😍

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
خواهر شوهر من برای دومین بار آی وی اف کرد ،اما خدا براش نخواست،اون که ۱۵ ساله منتظره، براش دعا کنید ...

انشاالله که خدا خودش بهش نی نی بده طبیعی 😍😍😍

سلام دوستان من پنج ساله منتظرم یبارم بارداری خارج از رحم داشتم .مشکل از همسرمه ام اصلا پیگیر نیست دوسال پیش بزور رفت واریکوسل عمل کرد اما دنبالشو نگرفت دیگه ازمایش و دارو های بعدیشو که دکتر گفت انجام نداد بعد از چند سال بالاخره اون هفته دکتر رفت فردا جواب ازمایششو میخواییم ببریم نشون بدیم دعا کنید خیلی استرس دارم با اینکه قرص خوابم خوردم از استرس خوابم نبرده

این نکته رمز اگر بدانی دانی     هر چیز که در جستن آنی انی
https://t.me/joinchat/AAAAAA1oFB9PXiJmE9UVFg

بچه هابیایین اینجا دور هم باشیم 

2738
سلام دوستان من پنج ساله منتظرم یبارم بارداری خارج از رحم داشتم .مشکل از همسرمه ام اصلا پیگیر نیست دو ...

انشاالله که همه چی خوب پیش میره نگران نباش

خانمای منتظر بیایین گروه گروه زدم تل بیایین دورهم باشیم حوصلم سرمیره 

برای تحریک تخمک گذاری و ناباروری و تنبلی تخمدان و کیست و عفونت و تمام مشکلات خانم ها....عرق فراسیون خیلییی خوب جواب می ده. 

من خیلییی مورد دیدم که جواب گرفتند

. تماس بگیرید راهنماییتون می کنند. گروه هم دارن . تمام کسانی که مشکلاتشون با فراسیون رفع شده اونجا نوشتن

09174444261

خودشون هم مشاوره رایگان می دهند

عزیزان بااین خانم تماس بگیرین کارش حرف نداره نسل اندرنسل تواین کارن نسخه های سیصدساله ازمادربزرگ مادرش رو برادرمان به کارمیبره خودشم از طبیب سنتی باکو بصورت تجربی یادگرفته قیمتاشم خیلی منصفانه ست فقط پول دارو میگیره وبعدازحاملگی دستمزد میخواد دستش شفاست تومیانه زندگی میکنه خانم جوون ومودب وباخداییه شمارشو میذارم میتونین باهاش صحبت کنین ،09332926879اسمش اسرا هستش

الهی! بفهمان بما آن چه را قرار است قیامت بفهمیم..
سلام

سلام ☺☺

2706