2737
2734

سلام عششقا، تصمیم دارم گاز شیشه ایه سفید بخرم چون از شیشه ای مشکی خیلیا ناراضین و میگن تمیز کردنش سخته ، و اینکه هود سفید لطفا هرکی تو این زمینه تجربه داره کمکم کنه، میترسم گاز شیشه ای سفید بشکنه و هود و گاز سفید بعد از یه مدت تغییر رنگ بدن

سفید که تمیز کردنش پدرتو در میاره خیلی سخته کوچیکترین چربی بگیره داغون میشی

شما خودت استفاده میکنی؟ چطور تمیز میکنیش؟ تمیز کردنش خیلی سخته؟ آخه گاز استیل رو هم باید مرتب تمیز کرد دیگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
واقعا؟ پس چه رنگی بخرم؟ آخه خیلی خوشگلن

سلام از من هر دو مشكين 

تميز كردنشم اصلا سخت نبوده تا حالا تازه خيلي هم راحته

به نظر من مشكي قشنگتره تازه ميخوام برم سينك و شير الات مشكي هم بخرم  

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
2738

سلام

من هود سفيد و سينك ظرف شويي شيشه اي سفيد دارم.

به نظر منم فرقي نمي كنه هود هر ٢ رنگ چربي مي گيره و مشخص ميشه ولي تميز شده ش خيلي قشنگ هستش. سينكم بعد از ظرف شستن با دستمال جادويي خشك مي كنم و دوسش دارم.

جان من است او....

شك نكن بخر منم در حال خريدم انشالله 

چيه بابا مشكي 

من تجربه هود و گاز مشكي رو دارم اعصاب واسه ادم نميذارن اين لكه ها مخصوصا كه مشكي تقريبا مث اينه قشنگ لك رو نشون ميده 

سفيد هرچي باشه بهتر از مشكيه 

مخصوصا كه ديگه مده و خيليم قشنگه 

البته من اشپزخونه دوم دارم و اصلااااا پخت و پز نميخوام بكنم تو اشپزخونه اصليم نهايتش نيمروي صبونه و چايي و گرم كردن غذا و دم دادن و ...

🌹اميرارسلان و اميراردلان گل پسرام🌹
من مشکی دارم تعجب میکنم میگید سخته من که با یه دستمال تمیز میشه نمیدونم کجاش سخته؟ من که خیلی راحتم ...

عزیزم، اینکه میگن میشکنه چی؟ خیلیارو شنیدم که صفحه گازشون شکسته

منم مشکی دارم شکستنش که نمیشکنه ولی تمیزکردنش خیلی سخته هی گازپاکن بایداسپری کنم دستمال بکشم که هاله ...

ممنونم، واقعا دودلم و مردد😔از یه طرف دوست دارم بخرم از طرفیم میترسم بشکنه یا کیفیتش خوب نباشه و پولمو ریخته باشم دور

برای من هم گازم و هم هودم مشکی 

گازم رو با دستمال مخصوص شیشه پاک میکنم میشه مثل گل

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

2706