2726
عزیزم من هستم.برق گرایش الک

آلوچه جون برای پروژه چه چیزی تحویل دادی؟

من تا 15 مرداد وقت دارم پروژه کارشناسی بدم ولی نمیدونم چی؟

یک چراغ راهنما با سنسور مادون قرمز دارم ولی اونم ناقصه خیلی استرس دارم

میتونی کمکم کنی؟

فَاللّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمين

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
man babam hast age komaki az dastam bar miad dar khedmatam

من برای پروژه کمک میخواهم

حقیقتش کسی نیس کمکم کنه

اگه بشه یه پروژه بهم معرفی کنه 

راستش من 9 مرداد عروسیمه و15 هم باید تحویل بدم خیلی دوس دارم بدونم که چطوری میتونم یه پروژه کامل رو اگه کسی انجام داده ازش بخرم؟

پدرتون کسی رو میشناسه؟یا شرکتی ؟ جایی؟اگه کمک کنی ممنون میشم

آلوچه جون برای پروژه چه چیزی تحویل دادی؟ من تا 15 مرداد وقت دارم پروژه کارشناسی بدم ولی نمیدونم چی؟ ...

برادر من شرکت داره اگه دوست دارى معرفى کنم.

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....
الان که نیستن ولی هروقت اومد میپرسم..بگم یه جایی معرفی کنن که پروژه بخری؟پروژه ی همین جوری یا پایان ...

پایان نامه کارشناسی

من رشته م الکترونیک بود پروژه کاردانیم یه تابلوی تبلیغاتی با دات ماتریکس بود با میکرو کنترولر ۸۰۵۱ و کارشناسیم تو شاخه ی کنترل بود. البته خوب مال ۱۱ سال پیش هست.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
من رشته م الکترونیک بود پروژه کاردانیم یه تابلوی تبلیغاتی با دات ماتریکس بود با میکرو کنترولر ۸۰۵۱ و ...

چه کاری انجام میداد؟

تابلو که باید به ۸۰۵۱ برنامه میدادم که یه متن رو بنویسه هر متنی,یه متن روان یا جاری. در ضمن گفته بود از ال سی دی استفاده نکن با دات ماتریکس درست کن. کنترلر رو ات مگا ۱۶ بود  باید مثلا به دریچه های یه سد دستور باز شدن یا بسته شدن میداد و چند تا فرمان دیگه که واقعا یادم نیست و یه ال سی دی هم داشت که وضعیتش رو نمایش میداد در ضمن مشخصات من رو هم نشون میداد به عنوان سازنده. من مهندسیم رو سال ۸۷ گرفتم بعدش هم دیگه اصلا کار نکردم نمی تونم کمک زیادی بکن ولی شاید بتونی ایده بگیری. 

خدایا شکرت شکرت شکرت.