2733
2734
عنوان

آموزش زبان انگلیسی

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 24 پست

من خودم قبل از اینکه تافل بگیرم زبانکده میرفتم و کلاس رفتن رو توصیه میکنم چون هم بلاخره یه پارتنر برای تمرین زبان داری و هم تو اجتماع بودن خیلی توی روحیه و انگیزه تاثیر داره . البته سطح علمی زبانکده و کیفیت کلاس ها خیلی مهمه . (زبانکده برین....... ولی زبانکده با کیفیت )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان چند وقته با TrackTest دارم کار می کنم. خیلی خوبه، کلاً آنلاینه و به شما اجازه شرکت در آزمون هر 30 روز یک بار در همه سطوح زبان رو میده. آخرش هم یه امتحان نوشتن و صحبت کردن آنلاین میگیره و مدرک رسمی صادر می کنه که مورد تأیید ALTE (همونجا که IELTS رو تأیید کرده و بهش اعتبار داده) هست.

تعیین سطحش هم رایگانه و به راحتی می تونید باهاش متوجه اوضاعتون بشید

https://app.tracktest.eu/registration?dh=iran

نمایندگی رسمی ایران هم داره و کلاسهای روزانه 30 دقیقه ای آنلاین برگزار می کنه که من شرکت می کنم و خیلی راضی ام.

2731

09356876377

تدریس خصوصی زبان انگلیسی با مناسب ترین قیمت و تضمینی با جدیدترین متد آموزشی توسط دکتر سارا عبادی مدرس مجرب زبان انگلیسی، همکاری موثر ( نظارت و مدیریت آموزشی ) با آموزشگاه ایرانمهر و سفیر هیات علمی دانشگاه، مدرس زبان عمومی، مهارت ها، آیلتس، PTE , MSRT, EPT و کنکور

2738