2733
2734
عنوان

آشنائی با نحوه فعالیت در تبادل نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 19057 بازدید | 337 پست
سوال خود را مجدد مطرح کنید

سلام ببخشید اگه من لغو کاربری بشم بازم میتونم باهمین شماره بیام نی  نی سایت ثبت نام کنم؟

هیچوقت...هیچوقت...هیچوقت...یکی را با همه ی وجودت دوست نداشته باش. یک تکه از خودت را نگه دار برای روزهایی که هیچکس را بجز خودت نداری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال خود را مجدد مطرح کنید

چرا هیچکدوم از نی نی یارها جواب نمیدن؟

هیچوقت...هیچوقت...هیچوقت...یکی را با همه ی وجودت دوست نداشته باش. یک تکه از خودت را نگه دار برای روزهایی که هیچکس را بجز خودت نداری
2728

اصلا نمیدونم هنوزم دکتر بمعنای واقعی پیدا میشه ؟ 

یادشون رفته موقعی که مدرک دکتریشونو میگرفتن قسم خوردن که برای مریضهاشون هر کاری از دستشون بر میاد بکنن . 

حالاهر جا میرم میگن ما میون بر میزنیم و ای یو ای انجام میدیم . شبا تا صبح از درد خواب ندارم کی بدادم میرسه نمیدونم پیش هر دکتری رفتم میگه عمل باز کردن لوله فالوپ انجام نمیدم . اگه دکتری میشناسید بمن معرفی کنید . 

لطفا کمک کنید.بچه م افتاد زمین و الان 4 روزه راه نمیره ،دکتر هم گفته مشکلی نداره.بچه م 2سالشه.چکار ک ...

سلام

لطفا سوالات خود را تالارهای مرتبط با موضوع سوالتون مطرح کنید ت دوستان بتونن راهنمایی کنن

به طور مثال بهتر است سوال خود را در لینک زیر مطرح کنید

کلیک کنید

همچنین کلینیک متخصصین نی نی سایت

کلیک کنید

سلام دوستان من تو کرج هستم و مشکل پیدا کردن یه دکتر برای باز کردن لوله فالوپ امانم رو بریده . کسی تو ...

سلام 

کاربر محترم

لطفا سوالات خود را در تالارهای اصلی مطرح کنید تا دوستان بتونن شما رو راهنمایی کنن

کلیک کنید

2738
سلام ببخشید اگه من لغو کاربری بشم بازم میتونم باهمین شماره بیام نی  نی سایت ثبت نام کنم؟

لطفا سوالات خود از نی نی یار را در لینک زیر مطرح کنید. اگر قطع کاربری بشید مجدد نمی تونید با همین شماره عضو بشید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1503527/تاپیک-رفع-مشکلات-کاربری-نی-نی-یار-3

سلام من25 سالمه 9 ماهی میشه که ازدواج کردم از اول عروسیم برای بچه دارشدن اقدام کردیم ولی تاالان موفق ...

سلام لطفا سوال خود را در تالار مرتبط با موضوع سوال خود مطرح کنید 

کلیک کنید

سلام خانوم تهرانی،من چجوری میتونم تاپیکمو پیدا کنم؟و ی سوال دیگه اینکه چطوری میتونم الان تیکر باردار ...

سلام

برای پیدا کردن تاپیک های خود: نی نی سایت من، تبادل نظر، تبادل نظرهایی که من ایجاد کرده ام

برای ایجاد تیکر بارداری:

نی نی سایت من، اطلاعات کاربری، تیکر بارداری

2706