2726
عنوان

آشنائی با نحوه فعالیت در تبادل نظر

19053 بازدید | 337 پست

با سلام 

کاربران عزیز جهت آشنائی بیشتر با چگونگی نحوه ثبت نام در سایت و شروع فعالیت در تبادل نظر و همچنین آشنائی با اطلاعات موجود در حساب کاربری یا پروفایل می توانید  از ویدیوهای آموزشی تهیه شده در این خصوص استفاده کنید این ویدیوها با لینک های مربوط به محتوای هر ویدیو در پایین قرار دارد و شامل:

نحوه ورود به حساب کاربری در سایتآشنائی با تنظیمات پروفایل کاربری و نمایش اطلاعات مربوط به فعالیت کاربر از طریق نسخه دسکتاب

نحوه ورود به حساب کاربری در موبایل آشنائی با تنظیمات پروفایل کاربری و نمایش اطلاعات مربوط به فعالیت کاربر از طریق نسخه موبایل

نحوه ثبت نام در سایتآموزش گام به گام نحوه ثبت نام در سایت

نحوه ایجاد تاپیک و فعالیت در تبادل نظر شامل معرفی تبادل نظر و نحوه ایجاد تاپیک و جزئیات آن

نحوه ایجاد تاپیک و فعالیت در نسخه موبایل : شامل معرفی تبادل نظر و نحوه ایجاد تاپیک و جزئیات آن در نسخه موبایل

خانوم تهرانی این عدد92 رو لطفا از جلو اسمم بردارید

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

سلام خانم تهرانی جان. 

باقی اشکالات سایت کی برطرف میشه؟ مثلا امکان حذف و ویرایش پست یا تعطیل کردن تاپیک (قفل کردن به تنهایی کافی نیست)

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو رو خدا خانم تهرانی یه کاری کنین بفهمیم کی آنلاینه و کی آفلاین و اینکه تعطیل کردن تاپیک رو هم اضافه کنید...چقد باید نی نی یار رو صدا بزنیم

خدایا شکرت که سالگرد ازدواجم مادر شدنو بهم هدیه دادی  
2728

سلام وقتتون بخیر

اون موضوع تاپیک های مورد علاقه که باز میکنیم هر بار میره صفحه یک درست نمیشه؟ 

من یه مشکل دیگه هم دارم که نشنیدم کسی داشته باشه، وقتی با گوشی هستم و میرم تو پروفایل کسی و میخوام تاپیک هایی که ایجاد کرده رو ببینم عنوان تاپیک هاش نمیاد فقط دسته بندیشون میاد

به هیچ وجه هم صفحه اونور نمیره، اینم اسکرین شاتش

با من صنما، دل یک دله کن ... 

سلام نی نی یار جان،استیکر ها جدیدا چرا همه خط خطین اصلا مشخص نیست که چی به چیه‌ همه یه شکلن

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

خانوم تهرانی فکر نمیکنین خیلی این حرکتتون زننده س؟؟؟؟

تشریف میارین برای یه موضوعی که اهمیت چندانی نداره تاپیک میزنین بعد تشریفتونو میبرین بدون اینکه به این همه درخواست و سوال پاسخ بدین؟؟؟!

متاسفم براتون

واقعا گوارای وجودتون که این همه کاربر با سابقه دیگه نگاهم به سایتتون نمیکنن

یه سوال دیگه! 

این قضیه موضوع نیمه خصوصی چیه؟ 

نوشته فقط اعضایی که دعوت شدن میتونن پست بذارن. ولی خب جایی برای دعوت کسانی که میخوایم هم وجود نداره. 

بعضی دوستان هم ناآگاهانه تیکشو فعال میکنن و وقتی میبینن کسی براشون پست نمیذاره ناراحت میشن. نمیدونن که به خاطر نیمه خصوصی شدن این اتفاق افتاده.

حل شدن این مشکل هم خیلی مهمه.

خانم تهرانی عزیز، نینی یارها، ممنون میشیم اگر لااقل جواب سؤالات ما رو بدید. حداقل بگید یه سال دیگه درست میشه، تا ما دلمون خوش باشه یه جوابی گرفتیم. مرسی

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2706