2410
2553
عنوان

آشنائی با نحوه فعالیت در تبادل نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 19025 بازدید | 337 پست
مرسی عزیزم انشالله که چیزی نشه خیلی نگرانم      

چیزی که روش اثر داره همین حال الانته یعنی استرس و نگرانی . ریلکس و شاد باش و به خودت و نی نی خوشمل آرامش بده . من به لطف خدا دوره بارداریم خورد به ماه رمضان و چون حالم خیلی بد بود نمیتونستم قران بخونم فقط میتونستم گوش بدم .از tv  پخش میشد میشنیدم روی پسرم اثرخوبی داشت و خیلی باهوش شده . اگه تو طبیعت هم قدم بزنی به آرامش کمک میکنه .

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
من تازه عضو شدم، چطور ميتونم تاپيكي كه تووش نظر نوشتم رو بعدا پيدا كنم؟  يه تاپيك هم درست كردم ...

داخل پروفایل خودتون بشید. نی نی سایت من، در قسمت تبادل نظر، تبادل نظرهایی که ایجاد کرده ام و تبادل نظرهایی که در آنها شرکت کرده ام را چک کنید

سلام من هرکار میکنم نه میتونم عکس پروفایل بزارم نه عکس بفرستم تو سایت نمیشه که نمیشه مشکل از کجاس؟&n ...

بفرمائید که از طریق گوشی وارد سایت میشید یا کامپیوتر؟

عکسی که برای پروفایل انتخاب میکنید باید با پسوندهای مجاز مثل  png, jpg , gif  باشه و حجمش زیر 100 کیلو بایت باشه

سلام .خانوما من ۲ماهه عقدکردم ۳بار باهمسرم رابطه از پشت داشتم و ماه پیش پریود شدم ولی این ماه نشدم ف ...

لطفا سوالات را در قسمت مربوطه یا بخش کلینیک نی نی سایت بپرسید. 

https://www.ninisite.com/clinic

سلام چجوری میتونم اسم مستعارمو عوض کنم هر چی تلاش میکنم نمیشه

عامل همه مشکلات تکه گوشتی ست که در دهان قرار دارد و طول آن در بعضی مواقع به ۲متر نیز     میرسد.زبان استخوان ندارد ولی استخوان میشکند.   هر چی میکشیم از ترس زبونِ لعنتیِ مردمه                                                  
2706