2726
عنوان

تیزهوشان

| مشاهده متن کامل بحث + 45731 بازدید | 58 پست
سلام،ببخشید من میخوام ۲۷ام آزمون تیزهوشان بدم،میخواستم بدونم سطح تدریس دبیران در این مدارس چجوریه؟اگ ...

به نام خدا.سلام عزیزم.

اول از همه که بستگی به مدرسه داره که توی کدوم منطقه یا شهر باشه.سطح معلم هاشون بهتر از معلم های مدارس عادی هستش و همون کتاب هایی هستش که مدارس دیگه دارن .اما همونطور که گفتم معلم هاشون سختگیرترن ولی خیلی خوب دروس رو توضیح میدن و دروس اگه ازمایشی باشه و یا ساختاری باشه اون ها رو با بچه ها ازمایش و یا میسازن.البته توی این مدارس باید درس زیاد بخونید.بعضی از مدارس کلاس ها و برنامه های ( فوق برنامه ) دارن مثل اموزش کامپیوتر ، اموزش icdl شامل ویندوز 7 مقدماتی و ویندوز 7 پیشرفته ، Excel و خیلی از برنامه های دیگه.البته بازم تاکید میکنم که بستگی به اون مدرسه تیزهوشان مد نظر داره که چقدر به بچه ها اهمیت بدن.شما میتونی از اون مدرسه و دانش آموزانی که توی اون مدرسه درس میخونند تحقیق کنید که چگونه مدارسی هستند.عزیز دلم بازم تاکید میکنم که بستگی به مدرسه مورد نظر داره چون هر مدرسه با مدرسه دیگری تفاوت داره.

گلم شما میتونی توی چند تا مدرسه آزمون بدی و انشالله که قبول میشی.

موفق باشی خدانگهدار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام،ببخشید من میخوام ۲۷ام آزمون تیزهوشان بدم،میخواستم بدونم سطح تدریس دبیران در این مدارس چجوریه؟اگ ...

البته عزیزم بستگی به تلاش شما و جدی بودنتون برای مدرسه تیزهوشان داره.با توضیحات پست قبل و توضیحات افراد دیگر انشاالله اگر صلاح دونستی به این مدارس راه پیدا کنی.

موفق باشی عزیزم خداحافظتون

خودم نمونه دولتی بودم خیلی مزخرف بود بیشتر چون به خاطر حجاب خیلی عقده‌ای بازی درمیاوردن وگرنه از نظر درسی فشاری نداشت.

داداشم تیزهوشان بود راحت بود.

دوستامم تیزهوشان بودن مشکلی نداشتن برای درس خوندن. بیشتر نگاه کن مدرسه‌ای بذاری که مدیر و معاون عقده‌ای و معلمای داغون نداشته باشه که فکر کنن ۴ تا لایه سبیل ببین ینی طرف خوبه اگر برداره ینی بده. ینی از نظر روحی گند نزنن به اعصاب بچه مخصوصا توی دوره بلوغ.

اون یکی داداشمم که نمونه دولتی بود اونام خیلی مدرسه‌شون مزخرف گیر میدادن موهاشونو از ته بتراشن چه میدونم لباس فلان بپوشن.

نمونه دولتی تنها آپشنی که داشت برای ما تغذیه بود زنگ دوم میاوردن. خوراکیای خوب و سالمی میدادن. ماه رمضونم جعبه شیرینی زولوبیا و بامیه میدادن. ایناش خوب بود. ولی ۳ تا معاون ترشیده داشتیم یا در حال طلاق بود یکیشون هرچی عقده از شوهرش داشت سر ما خالی میکرد خیر نبینه هرجا که هست نحسای نکبت. 

2728
من به هيچ عنوان قبول ندارم بچه اي كه ذاتش تيز هوشه نه زرنگ ها زرنگو تيز هوش فرق دارن بره تو تبزهوشان ...

پشتکار و تلاش مهم تر از تیز هوش بودنه ، خیلیا رو میشناسم که با هوش و تیز هوش بودن ولیی مدرسه تیزهوشان موفق نبودن و به جایی نرسیدن . 

سلام عزیزم اگه دخترتون قبول شده حیفه نره... اگه مدرسه عادی دوست نداری بزاری پیشنهاد میکنم شاهد بزار. بدی شاهد اینه که امتیاز بندی داره اگه امتیاز بیشتری داشته باشی ثبت نام میشی.  اگه می خواهی از عادی سطحش یکم بالا تر باشه شاهد خوبه بعد نمونه و بعد تیزهوشان. هر کسی نمیتونه تیزهوشان رو تحمل کنه باید برنامه ریزی داشته باشه تا هم به درس و هم به تفریح برسه که افسرده نشه... اگه هم با زور تمرین و کلاس رفتن قبول شده نمیتونه تو این مدارس نمره خوبی بگیره چون سطح تیزهوشان خیلی بالاست. من شنیدم بچه های هفتم هشتمی سوالات بچه های دهم رو حل می کنن... چند تا کتاب دیگه هم داره که پیشرفته تر درس داده مثل کتاب تکمیلی ریاضی و علوم که قدیم می گفتن کتاب وزارتی... 

امیدوارم کمک کرده باشم بهت... خدانگه دار 

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ...                                                                            ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ، دانی که پس از عمر چه ماند باقی، مهر است و محبت است و باقی همه هیچ، مولانا

ن من خودم از اول تیزهوشان بودم اونجور ک تو ذهن مردم جا افتاده اصن نیس سختگیری میشه ولی برای رسیدن ب اینده ی خوب باید تلاش کرد اونقدام سخت نیس ک افسرده بشه طرف مگر اینکه دنبال تفریحو درس نخوندن و.. باشه ک ازین بچه هام تو کلاس ما کم نیسن ولی اگ اینجوری باشه یکمممم بهش فشار میاد 

برادر شوهر منو دوتا دختر خاله هام خوندن  خيلي هم زرنگن و اصلا هم مشكل نداشتن الان هر سه پزشكي ...

اصلا هم اینطور نیست من معدلم شده ۱۹.۹۸ توی بهترین تیزهوشان کشور ولی افسردم

ربطی نداره!!!

من خب الان دانشگاه تهرانم رشته پزشکی و بگم که تیزهوشان اصلا سخت نمیگیره!من میتونم بگم به فیلم و سریال دیدنم میرسیدم و کلا به همه کارام. شاید تهش روزی ۵ ساعت درس میخوندم .معلم ها هم احترام خاصی به بچه ها میذارن. من راضی بودم خودم. ولی کسایی هم بودن که با ۲۴ ساعت خوندن نمیتونستن نمره بیارن

سلام من یازدهمم و تیزهوشان درس میخونم این حرفا که میگن افسرده میشن و اینا رو باور نکنین مدارس تیزهوشان مدرسای خوبی داره و برای ایده بچهها خوبه ولی بازم بستگی به خود طرف داره که هدف و شوق درس خوندن داشته باشه 🙃

2706