2703
2553
عنوان

تیزهوشان

45639 بازدید | 58 پست

دوستان کسی بچه اش توی تیز هوشان درس میخونه ؟ میخوام بدونم  از لحاظ روانی تحت فشار قرار میگیرن ؟ از چند نفر شنیدم که بچه هاشون افسردگی گرفتن یا دچار وسواس های عجیب غریبی شدن 

برادر شوهر منو دوتا دختر خاله هام خوندن 

خيلي هم زرنگن و اصلا هم مشكل نداشتن الان هر سه پزشكي ميخونن تو سراسري 

كسايي افسرده ميشن كه به زور كلاس هاي مختلف و ترفند تست زدي قبول ميشن و ذاتا تيزهوش نيستن 

تيز هوشي ذاتي هست با كلاس و ترفند تست زني اخرش ميشه افسردگي

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من خودم سال اول دبیرستانمو تیزهوشان خوندم.ب شدت بده.افسرده شدم.درسام ضعیف تر شد.چون معلما فک میکنن بچه ها دیگ هوشن ی چیز جزعی درس میدن.بچه های تیزهوشان ن جزوه دارن ن هیچی.واسه امتحاناتشون خیلی سختگیری میکنن و امتحانای داخلیشون سخته و باعث میشه وقتی امتحان نهایی میدن و نمره ها جمع بسته میشع چون نمره داخلیشون کمه تجدید بشن...فشار رو بچه ها خیلی زیاده.همش درسه و امتحان.و باید خونواده بخاطر بچش از هر تفریحی بزنه و ب حداقل برسونه.چون اونجا فقط رقابته بچه ها افسرده میشن.حالا نظر منه عزیزم.بازم هرجور خودتون میدونین

2456

والا همسر منم فرهنگیه و اصلاااا موافق تیزهوشان نیست !!!

پسرم امسال ششم بود نمذاشت  برا ازمون تیزهوشان و نمونه  ثبت نام کنم . راضیشکردم فقط ثبت نام کنیم برا اشنایی با ازمون و محک زدن خودش

هرکس ب اندازه ضربه هایی که خورده تنهاییش را محکم تر بغل میکند . 

دوستم میگفت دخترم توی تیزهوشانه بعد رتبه کلاسی اش میشه یازده و دپرس میشه که من اینهمه تلاش میکنم و نتیجه نمیگیرم چون همیشه یه عده نمرات بهتری میگیرن .ضمن اینکه فقط حجم درسا خیلی بالاس به نسبت کیفیت ....خیلی مردد موندم .بعضیا هم میگن حیفه قبول بشه نره 

2714

اون تعدایم از بچه های تیزهوشان ک قبول میشن و میگین عاقبتشون بخیر میشه.از تو ی مدرسه تعداد محدودین ک واقعا هوش بالایی دارن.یعنی از همون راهنمایی مشخصه مثلا پزشکی قبول میشن.

چون بچه باید از بچگیش و تفریحاتش بزنه تا موفق بشه بخاطر همین افسردگی می‌گیره و به نوعی انگیزه ی قبل رو برای درس خوندن نداره انگار یکدفعه کم میاره 

مگر اینکه کلا فقط اهل درس باشه که با شرایط مدارس تیزهوشان سازگار باشه

خوشبختى مانند "تلفن" است اگر دیگران نداشته باشند، به هیچ درد شما نخواهد خورد... براى دیگران آرزوى خوشبختى کنید.💖💖
اون تعدایم از بچه های تیزهوشان ک قبول میشن و میگین عاقبتشون بخیر میشه.از تو ی مدرسه تعداد محدودین ک ...

نه ..ما سال ۸۴ یه کلاس ۲۸ نفره بودیم..۲۵ تامون پزشکی و دندان و دارو قبول شدیم ..یکیمون صنایع غذایی ..اون دوتام سال بعد پزشکی اوردن 

Shake it! shake it!

خواهر زاده من از اول راهنمايي تا آخر دبيرستان فرزانگان يك بود والا نه افسرده بود نه ناراحت و غمگين خيليم ريلكس بود الانم هست از مدرسه هميشه خوشحال و راضي ميومد خونه كارشم جز درس خوندن و تفريح با مامان باباش چيز ديگري نبود الانم ترم دو پزشكي دانشگاه تهران با رتبه ٤٠ اينارو گفتم كه بدوني بچه با بچه و هوش با هوش و علاقه بچه همه اينا فرق دارن و يك نسخه نميشه پيچيد براي همه، بچه اگر استعداد و هوش و علاقه داشته باشه همه چيز اكيه عزيزم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

من خودم به شخصه دخترم تیزهوشان شرکت کرده نمونه دولتی هم آزمون می‌ده نهم تیر

اگر هر دو رو قبول شد نمونه دولتی تو الویت هست برامون 

خوشبختى مانند "تلفن" است اگر دیگران نداشته باشند، به هیچ درد شما نخواهد خورد... براى دیگران آرزوى خوشبختى کنید.💖💖
دوستم میگفت دخترم توی تیزهوشانه بعد رتبه کلاسی اش میشه یازده و دپرس میشه که من اینهمه تلاش میکنم و ن ...

دختر دوستت چي كم داره از اون يه عده؟؟؟ پس به اندازه كافي تلاش نكرده 

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2706