2703
2553

سلام دوستان کسی تازگی پیش فرشته کریمی برای سزارین رفته؟کدوم بیمارستانش رفتید؟!هزینه سزارین تو هر بیمارستانش چقدر بوده؟!کدومش بهتر بوده؟کارش همون قدر که همه میگن خوبه؟دنبال یه دکترم که تا آخر بارداریم برم پیشش.

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am
من شنیدم دکتر خوبیه یکی از دوستام دکترش بود مثل اینکه توی آتیه زایمان کرد

مرسی.تازگی بوده؟!دستمزد دیگه نمیگیرن؟میدونید آتیه چقدر هزینش شده؟!

I'm just a tired Mom with a part time job,please be kind and rational so i can be as nice as i usually am

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
5.500 دستمزد جدا فک کنم نگرفته بود :/ ببخشید زیاد جزییات نمیدونم ولی خیلی راضی بود

مرسی خیلی ممنونم.  

دکتر من بود برای هر دو بارداری وزایمان دکتر خوبیه من اتیه زایمان کردم امسال و سال نود و دو امسال پنج ...

جای سزارینش نمونده؟ببخشید سوال میکنما من شوهرم به خاطر جای عمل سزارین میگه طبیعی بیار بهتره.

2714
عزیزم شما پیش ایشون سزارین کردین؟ راضی بودین؟

نه رفتم پیش دکتر دادخواه سزارین کردم.خیلی راضی بودم. بیمارستانای دکتر کریمی با بیمه من جور در نیومد