2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیا خونه ما

بسکه با اشتها میخوریم دوروزه چاق میشی 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2731

خیلی مهم افراد تو خونه چ جوری باشن ما تو خونمون همه بد غذان و لاغر منم اینطورم بعد خوابگاه که بودم هم اتاقیام با لذت میخوردن جاق جله منم چاق شده بودم

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

بهتره تحت نظر دکتر تغذیه باشی،خیلی لاغری ولی سمنو فوق العاده موثره تو چاقی حتما تو لیست برنامه غذاییت بذار هرروز چهار وعده بخورش ایشالا به وزن ایده الت میرسی

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
2738

مجردی؟؟؟؟؟

دختریعنی گوش دردودلای مادر❤ پسریعنی پشت وپناه مادر❤ ❤❤❤❤❤❤❤ زندگیم فدای خنده هااتون ❤خدایا❤ممنونم که منو لایق هردوتاش دونستی عاشقتمممم خدااااااا
بله 

عزیزم بهترین راه اینه که بری دکتر تغذیه خودش بهت رژیم میده،ولی سمنو دلستر نشاسته برنج و سیبزمینی ابپز واجیل وبستنی زیاد بخور

پودر چاقی رویال از عطاری بگیر بخور...درجا چاق میشی...منم مثل شما لاغر بودم البته من 42 کیلو وزنم بود 160 قدم...دوماهه که این پودر رو مصرف میکنم شدم 52 کیلو...البته باید اصل این پودر رو بگیری...تقلبیش زیاد هست...کدوم شهری؟

خدایا شکرت...
2706