2733
2764

هیچی ، تغذیه مناسب دارم ، ترجیح میدم کبد و کلیه هامو به فنا ندم و بچم نرمال بهش مواد برسه تا نا آرام نشه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
هیچی ، تغذیه مناسب دارم ، ترجیح میدم کبد و کلیه هامو به فنا ندم و بچم نرمال بهش مواد برسه تا نا آرام ...

بله خانمی من سر بچه ی اولم کلی دکتر بهم کلسیم د داد 

که توی یک سالگیش متوجه شدیم بچه سنگ کلیه داره . 

سر این دومی اصلا دکتر نرفتم فقط فولیک اسید خوردم این اواخرم ویتامین دی سبک . 

شما کلا هیچ مکملی ؟ چرا ؟ توصیه ی کی هست ؟ 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بله خانمی من سر بچه ی اولم کلی دکتر بهم کلسیم د داد  که توی یک سالگیش متوجه شدیم بچه سنگ کلیه ...

سر بچه اولم ۷ ماهگی خیلی اذیت بود کرد و کلیه هام دکترمو عوض کردم دکتر شریفی عزیز مخالف بود و من قطع کردم ، الآنم سومی رو باردارم بدون هیچ عارضه ای ، هیییچ دارویی نمیخورم فقط تغذیه صحیح ، دوستانم بخاطر پا درد منیزیم می‌خورن ، دکتر به من گفت بخاطر هورمونه این درد اثر منیزیوم روی جنین ثابت نشده من بهت نمیدم ۴ ماهگی قطع میشه واقعا هم قطع شد 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

من وارد هفته ی ۱۶ شدم

امگا ۳ هفته ای ۳ تا

کلسیم

منیزیم

ویتامین د ۳ روزی دو تا

مولتی ویتامین

یدوفولیک تا هفته ی ۱۶

از هفته ی ۱۲ هم آهن می خورم 

فقط 13 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ ////                                    با مردی وارد رابطه بشید یا ازدواج کنید که به حق تمام زن ها احترام می ذاره،و به حق شما بیش تر!نه مردی که فقط به شما و خواهر و مادرش احترام می ذاره‼      
سر بچه اولم ۷ ماهگی خیلی اذیت بود کرد و کلیه هام دکترمو عوض کردم دکتر شریفی عزیز مخالف بود و من قطع ...

خانمی تغذیه تون رو مختصر میگین چیاست 

فقط 10 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانمی تغذیه تون رو مختصر میگین چیاست 

همه چیز طبیعی و ساده ، مخصوصا روغن و شکر و نمک و نان رو اصلاح کردیم ، گوشت گاو و گوساله نمی‌خورم ، شیر و میوه