2733
2734
عنوان

دعا برای بچه دار شدن

4092 بازدید | 2 پست

#براے_اولاد_دار_شدن_زن_عقیم_و_نازا

🍥هر ڪـہ این دعا را در ظرف آب بنویسد و بـہ زن دهد ڪـہ بیاشامد پس جماع ڪند آن زن حاملـہ گردد هر چند عقیم باشد و دعا این است :

🌿بسم اللـہ الرحمن الرحیم 🌿

🍃❤️ یا ذالعرش الڪریم و الملڪ القدیم یا اللـہ یا رحمن یا رحیم  

یا ستار یا غفار یا احد یا صمد صلے علے محمد وآلـہ

وارزقنے ولدا صالحا ❤️🍃

۲-
#براے_بچـہ_دار_ شدن

🌀در مجمع الدعوات نقل شدہ است ڪـہ بـہ جهت ڪسے ڪـہ صاحب بچـہ نمے شود این آیات شریف را در دو نسخـہ بنویسد و یڪے را بر ران چپ او ببندند ( ران زن ) و دومے را با آب قند بشویند و با آن شربتے درست ڪنند و بنوشند (هم زن و هم مرد )  ان شاء اللـہ بچـہ دار مے گردند و این عمل مجرب است و آیات این است :

آیات 1 الے 4 سورہ انشقاق :

✨إذَا السَّمَاءُ انْشَقَّتْ ﴿۱﴾  وَأَذِنَتْ لِرَبِّهَا وَحُقَّتْ ﴿۲﴾  وَإِذَا الْأَرْضُ مُدَّتْ ﴿۳﴾  وَأَلْقَتْ مَا فِيهَا وَتَخَلَّتْ ﴿۴﴾✨

آیات 20 و 21 سورہ حشر :

🍃لا يَسْتَوِي أَصْحَابُ النَّارِ وَأَصْحَابُ الْجَنَّةِ أَصْحَابُ الْجَنَّةِ هُمُ الْفَائِزُونَ ﴿۲۰﴾ لَوْ أَنْزَلْنَا هَذَا الْقُرْآنَ عَلَى جَبَلٍ لَرَأَيْتَهُ خَاشِعًا مُتَصَدِّعًا مِنْ خَشْيَةِ اللَّهِ وَتِلْكَ الْأَمْثَالُ نَضْرِبُهَا لِلنَّاسِ لَعَلَّهُمْ يَتَفَكَّرُونَ ﴿۲۱﴾ 🍃

عشق فقط شوهرم دو تادخترام وسلام  

ختـــــــــمے جــــهت

#صاحب_فــرزند_شـــدن

🌸✨کسی که از خدا فرزند می خواهد هر صبح و شام هفتاد بار بگوید : سبحان الله

و ده بار بگوید استغفرالله  

و نه مرتبه بگوید : سبحان الله

سپس این آیه را بخواند :《وَ اسْتَغْفِرُوا رَبَّكُمْ إِنَّهُ كانَ غَفَّاراً يُرْسِلِ السَّماءَ عَلَيْكُمْ مِدْراراً وَ يُمْدِدْكُمْ بِأَمْوالٍ وَ بَنِينَ وَ يَجْعَلْ لَكُمْ جَنَّاتٍ وَ يَجْعَلْ لَكُمْ أَنْهاراً 》✨

ی مسائل هم هست میخواستم بگم شاید به درد خیلیا بخور چه اعتقاد دارین چه ندارین این برای من اثبات شده (منو خواهر شوهرم با فاصله دو هفته ازدواج کردیم با هم قصد بچه دار شدن هم کردیم اما نه اون بچه دار می شود نه من ی روز عمه کوچیکم به مادرم گفت شاید چله روش افتاده بابام داداشم فرستاد پیش ی سیدی برام دعا چهله بری نوشت فقط ی دعا بود تو کاغذ  باید من و شوهرم با اب این دعا غسل میکردیم بعد انجام این غسل هم من  و هم خواهر شوهرم حامله شدیم )شاید برای بعضی این اتفاق  افتاد خودشون بی خبر هستند ی غسل چله بری انجام بدین (اقای که برای من دعا نوشت چند سال فوت شده روحش قرین شادی )  امیدوارم  دامن تمام زوج با این نعمت خدا سبز بشه آمین یا رب  العامین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘