2737
2734
عنوان

بین ۲تا مورد گیر کردم😢😢😢

729 بازدید | 39 پست

سلام دوستای عزیزم من بین ۲تا گزینه گیر کردم که کدوم انتخاب کنم یا اصلا بیخیال جفتشون بشم

مورد اولی اسمش ماهانه ۲۷ ساشه.۲تا لیسانس حسابداری و کامپیوتر داره و میخواد واسه ارشد بخونه یه مدته با هم در ارتباطیم. تا چند وقت دیگه تو یه بیمارستان دولتی میره سر کار. وضع مالیشون متوسطه ۴تا بچه هستن و ماشینشم یه سمنده که بین خودشو داداشاشو باباش مشترکه. خانواده معمولی داره.اما خیلی بهم گیر میده و کنترلم میکنه. من دختر آزادی هستم ولی باید تمام لحظه ها به این گزارش بدم چیکار میکنم.چیزایی میپرسه که خانواده خودمم نمیپرسن از نظر قیافه معمولیه ولی قد بلند و خوش هیکله

مورد دومم اسمش حسام هم سن خودمه یعنی ۲۱ سالشه البته به تازگی فهمیدم که ۶ماه از من کوچیکتره. دانشجوئه و با هم تو یه دانشگاهیم و به صورت اتفاقیم به یه آموزشگاه موسیقی میرفتیم و الان با هم تو یه گروهیم.یه مغازه طلا فروشی داره با یه باشگاه ورزشی ۲تا ماشین داره. وضع خانواداشم خوبه اما اصلیتشون روستاییه. تیپ و قیافشم معمولیه.

اما من از رفتار ماهان میترسم و از طرفیم از سن کم حسام

میترسم که این دوس داشتنش از روی جو گیری باشه

جفتشونم ادعا میکنن که بدون من نمیتونن

فعلا قصد ازدواج ندارم اما بخاطر اینکه نمیتونم جوابشونو بدم عذاب وجدان دارم

از طرفیم مامانم ماهان دیده و ازش خوشش نمیاد .من چون تک بچه هستم مامانم خیلی روم حساسه

ممنون میشم کمکم کنید😢

عزيزم هيچكدوم چون اولي بد دله و با مرد بد دل نميشه زندگي كرد عمرتو تباه ميكنه 

دومي هم اختلاف فرهنگي دارين شما اگه تو شهر هستينو ايشون اصالتا روستايي نريزين سرم ها نميگم خوب يا بده ميگم اختلاف فرهنگي چون به چشم خودم ديدم كه اين اختلاف فرهنگي اخرش ختم به خير نميشه

من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دومی اصلا هم سنش کمه هم ازت کوچیکتره

یــــِــــکاری کـــــُــــن کـــــِــه اشکـــــــــات خـــــَــــنده بـــــِـشَـــن بـــــِـــگو بـــِ دَرَکــــــ کــــِ مُشــــــکلاتـ حَـــــل نمیـــــــشــَن … ツ
2738

دومی چطور با این سن کم باشگاه و... داره پدرش ساپورتش کرده؟

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آنست که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور لازم برای خاموش ماندن؛
سلام دوستم دنبال کردن درس و پیدا کردن شغل مناسب مهم تره. هنوز زود نیست بنظرت؟

گفتم که فقط میخوام به اینا جواب بدم چون خیلی پیگیرن وگرنه تا چند سال دیگه اصلا قصد ازدواج ندارم

2706