2733
2734
عنوان

بتا

743 بازدید | 23 پست

سلام دوستم دوروز مونده به پریش بی بی چکش مثبت شد فرداش زد مثبت شد 19 ماه باید پریود میشد که تا امروز نشد کلا دوره هش 5 روزه اس امروز رفت از بتا داد منفی بود .دکتر گفت دوباره چند روز دیکه برو انجام بده اگه نشون نداد سونو بده .خیلی ناراحته کلا زندگیش روالش از بین رفته 

من چه خوشبختم که دارم دختری. دختری زیبا رخی تاج سری خدا یا شکرت ت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

[QUOTE=43214759]چقدر دقیق درباره دوستت همه چیشو میدونی!!! آزش منفیه دیگه! الان بقیه چیکار میتونن بکنن؟ چه راهنمایی .

به شما ربطی نداره 

2738
کسی از تو نظر نخواست ناراضی هستی بفرما بیرون

حالا چرا انقدر عصبانی میشی؟ یه چیزیت هستا! ضمنا وقتی تاپیک میذاری و یکی نظرش موافق شما نیست و یا حتی ناراحت میشی سعی کن مودبانه برخورد کنی نه انقدر پرخاشگرانه و بی ادبانه! واقعا متاسفم  

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤

هروقت تو یادگرفتی درست صحبت کنی نه به حالت طلبکارانه اونموقع بقیه باهات خوب صحبت میکنن 

اگه نزده ممکن هست که لانه گزینی خوب انجام نشده یا نطفه ضعیف بود یا اینکه بی بی چک اشتباه نشون داده. چون معمولا آز خون زودتر از بی بی نشون میده ولی به حرف دکترش گوش بده و دوباره آز بده. انشالله به زودی مامان میشه

نگران فردایت نباش خدای دیروز و امروزت خدای فردا هم هست، "فردایت قشنگ"
هروقت تو یادگرفتی درست صحبت کنی نه به حالت طلبکارانه اونموقع بقیه باهات خوب صحبت میکنن 

من طلبکارانه صحبت نکردم خانوم! بازم برات متاسفم. نمیدونستم در این حدی وگرنه وارد تاپیکت نمیشدم. قرصاتو حتما سر وقت بخور تا حملات عصبیت شدیدتر نشه.

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
2706