2733
2739
عنوان

زرده تخم مرغ / موثر در رفع کوبیدگی؟

26163 بازدید | 4 پست
سلام
دوستان چند روز پیش از پله افتادم و پام خیلی درد میکنه. رفتم بیمارستان و عکس گرفتم. گفت مشکلی نیست. فقط پماد داد. اما دوستم میگفت شنیده زرده تخم مرغ برای رفع درد و کوبیدگی خوبه. اما بلد نبود چطور باید اینکار رو کرد. خواستم اگه از بین شما کسی شنیده یا بلده بهم توضیح بده.
ممنون میشم.

من سرکارم. میام و نظراتتون رو میخونم.
عزیزم یه کم دنبه با زیره سبز با زردچوبه با یه کم گوشت چرخ شده گوسفند همه رو با هم بکوب بعد بزار روی یه تیکه پارچه وبزار رو سر کتری که بخار میکنه تا گر بشه البته نه در حدی که پات رو بسوزونه ولی گرم باشه بزار تا صبح بمونه البته باید رو پات رو با یه تیکه پارچه ببندی این شدیدا واسه ضرب دیدگی خوبه
امی دوارم هر چه زود تر خوب بشی
گــــــــــر نگهبان من آنـست که من میدانم ،،،،،،،،،،،،،،، شـیشـه را در بقــــل سنـــــــگ نگه میـدارد ،،،،،،،،،،،،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زرده تخم مرغ را با نمک زیاد قاطی کن تا یه کم سفت بشه بعد روی یه دستمال ضخیم بمال و بزار روی محل کوفتگی. مواظب باش روی جای زخم نزاری چون نمکش می سوزونهبعد محکم ببند و بزار 24 ساعت بمونه بعد بازش کن و بشور
مهم نیست که دور و برت پر از آدم باشه........مهم اینه که دور و بریات آدم باشن
2728
حدیث جون ، سوگند جون و مامانی عزیز مرسی از راهنمایی هاتون. حتما اینکار رو میکنم .چون پام خیلی درد میکنه. جالبه که دکتر با اینکه گفت توی عکس چیزی نشون نمیده . گفت اگه تا چند روز دیگه خوب نشد بیا گچ بگیرم. خدا کنه خوب بشه زودتر .