2733
2734

سلام جاریم یه پسر شش ماهه داره ک از موقع تولد لپاش دون میزدو قرمز میشد الان دیگه خیلی زیاد شده و ب شدت میخواره طفلک نی نیش خیلی اذیت میشه رفته دکتر گفته حساسیته و یه پماد داده 

شما چ درمانی کردین ک خوب شد.ممنونم از وقتی ک گذاشتین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گرمی هست.مادرگرمی نخوره یه جوشونده بخوره ،جای بچه هم گرم نباشه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .

دقیقا مشکل بچه برادر شوهر منم بود دکتر گفت به شیر حساسیت داره! البته همزمان با شیر مادر شیرخشک هم میخورد

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرا عهدیست با جانان که تا جان در بدن دارم🌺🌺🌺 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم 
2738
دقیقا مشکل بچه برادر شوهر منم بود دکتر گفت به شیر حساسیت داره! البته همزمان با شیر مادر شیرخشک هم می ...

ب شیر مادر یعنی 

خیلی دردناکه دلم میسوزه کوچولوهه نمیتونه حرفم بزنه ب زور میخارونه 

یعنی ممکنه از غذا مادر باشه تازه غذا خور شده میگفت یکم گوجه ریخته تو غذای بچه ممکنه تا این حد گوجه ح ...

واى اره گوجه خيلى بدخ براش حتى مامانشم نخوره

رخت عزا را از تن به در نکنید.....اینجا ایران است.....

گوجه شدی حساسیت زاس.یبر دکتر پمادر هیدروکرتیزون با پماد اوسرین میده سه روز خوبه

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
فدات بشم شما لطف دارین  

منم یه دونه جاری دارم که اصلا دوست نداره ارتباط خوبی با من داشته باشه همش در حال حسادته ولی خیلی دوست داشتم ارتباط محترمانه و نسبتا صمیمانه با هم داشتیم.

الحمدلله رب العالمین ( خدایا شکرت)
2706