2733
2734
عنوان

خانمهایی که دیابت دارن تشریف میارید

68580 بازدید | 124 پست

سلام من چند وقته که متوجه شدم که دیابت دارم و قندم حدود 300 هست اصلا پایین نمیاد دکتر متخصص هم برا چند روز دیگه وقت داده تو این مدت چکار کنم که قندم یکم بیاد پایین در ضمن دکتر بیمارستان بهم انسولین داده که شبا میزنم

سکوت،حاضر جوابی بی پاسخ است  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیرینی میوه قند دار مثل هویج و... کم بخور. تخم گشنیز هم برای پایین آوردن قند عالیه اماااا الان که انسولین میزنین با اجازه دکتر مصرف کنین که شوت قندی نشین

گر نگهدار من آنست که من‌میدانم                                   شیشه را در بغل سنگ‌ نگه میدارد    
2731

باید رژیم داشته باشی....شیرینی جات و برنج کم بخوری... کدو با ماست خوبه بخور

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2738
سلام.ببخشید چجوری میتونم یه تاپیک درست کنمو سوالمو بپرسم.میشه راهنماییم کنید

تو قسمتی که میخای تاپیک بزنی برو  بالا صفحه زده موضوع جدید رو اون بزن 

امیلیا این کاری که بهت می گم انجام بده لطفا حتما بیا نتیجه رو بگو.

من مادرم دیابت ندارن ولی قندشون یه مقداری بالا بود حدود مثلا 120 یا 130.

عرق بوقناق رو با تحقیق تو اینترنت پیدا کردم بهشون دادم.

با خوردن یک بطری کاملا خوب شد و دیگه هم برگشت.

نوشته شده این عرق دیابت رو بطور کامل درمان می کنه

اما من شنیدم دیابت درمان نمی شه و باید تحت نظر باشی.

این عرق اینقدر سریع قند رو پایین می آورد هر روز صبح که تست می کردن کلی پایین میومد . حتی یه روز 25 واحد پایین اومد.

مادرم همیشه یه مقداری بالا بوده قندشون . ولی نه در حد دیابت .

هر کاری که کردن خوب نشد . ایشون لب به شکر و شیرینی نمی زدن با این وجود کم نمی شد

اما با یه شیشه عرق بوقناق خوب شد الانم که سه ماهه عرق استفاده نکردن باز همونه و بالا نرفته.سابقه نداشته قنشون اینجوری نرمال باشه.

من هیچی در مورد عوارض احتمالیش نمی دونم

لطفا شما خودت تو نت تحقیق کن و اگر مناسب بود با احتیاط و با دوز پایین شروع کن .

بعضی سایتا به قیمت خون والدین این عرق رو می فروشن و می گن مال ما اصله و غیر این باشه اثر نداره .

اما من یه مارک کاملا معمولی 5 هزارتومن از عطاری خریدم و اثرش هم به این صورت بود که گفتم . نمی دونم چی بود فکر می کنم نوبهار یا چنین اسمی بود

لطفا نتیجه رو تو خصوصی وهم اینجا بگو که من از دست ندم نوشته هات رو.

ایشالله که خوب می شی . امین .

امیلیا این کاری که بهت می گم انجام بده لطفا حتما بیا نتیجه رو بگو. من مادرم دیابت ندارن ولی قندش ...

ممنون عزیز دلم حتما امروز تهیه میکنم و نتیجه رو بهتون میگم خیییلییی ممنون

2706