2726
عنوان

کیا به سرکتاب و دعا نویسی اعتقاد دارن تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 123321 بازدید | 229 پست

یه دعانویس خیلی خوب میشناسم خیلی منصفم هستش موکل داره ازاین الکیا نی هم شوهر خواهر مو برگردوند هم بخت منو باز کردطلسماش همه موکل داره شمارشو میزارم کارتون درس شد دعام کنید ۰۹۳۵۴۳۱۹۹۸۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام یه خانم به نام حلما یه شماره ای گزاشته بود که یه خانمی استاد دانشگاهه وخیلی خوبه منم زنگ زدم به ایشون وعالی بود مشکلم حل شد الهی هر چی از خدا میخوای بهت بده حلماجون شماره اون خانم میزارم تا باهاش تماس بگیرید چون خیلی خانم ومن قبل از این خانم انقدر پول برای این کارا داده بودم که نگین ولی این خانم عالیه ۰۹۱۰۱۷۸۹۴۲۸

سلام من تازه در مورد یه موضوعی که دیگه از قدرت من خارج بود گرفتم 

منم مثل شما اصلا دلم نمیخواست سمت این چیزا برم ولی خیلی ناچار بودم امروز برام نوشتن هنوز به دستم نرسیده قراره نهایتا تا چهل روز عمل کنه 

من یکی رو میشناسم که شمارشو از همین نی نی سایت پیدا کردم برام باطل سحر کرد شوهرمو از پای طلاق برگرد ...

واقعا راست میگی؟ اگه دعا بنویسه میتونه دعا رو پست کنه شاید کسی شهر دور باشه 

اسم ریحانه.قدم 175 سانته .وزن فعلیم 60 کیلو.محل زندگی کوه بهشتی.درصدرضایت؟بی نهایت خوشبخت .خدایا بابت همه ی نعمت های خوب و فراوانت هزاران بار شکر گذارتم.
2706