2733
2734
عنوان

کیا به سرکتاب و دعا نویسی اعتقاد دارن تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 123459 بازدید | 229 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره من جدیدا معتقد شدم پسر خالم ب هیچوجه راضی نمیشد با دختر داییم ازدواج کنه.خالم واسش دعا گرفت و ا ...

عزیزم میشه از خالت آدرس ا شماره تماس کسی که ازش دعا گرفته رو بپرسی برای من بفرستی؟

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
اره من جدیدا معتقد شدم پسر خالم ب هیچوجه راضی نمیشد با دختر داییم ازدواج کنه.خالم واسش دعا گرفت و ا ...

عزیزم میشه از خالت آدرس ا شماره تماس کسی که ازش دعا گرفته رو بپرسی برای من بفرستی؟

یه صلوات برای خوب شدن رابطه ی شوهرم با بابام بفرستین.خیلی تو عذاب هستم ودلتنگشونم.ممنون اگه صلوات بفرستین و دعا کنید.
2728
ایشالا خوشبخت بشن عزیزم چند وقت بعداز انجام دعا پسردایی تون راضی شد؟ منظورم اینه چع مدت بعد دعا اثر ...

خوشبخت نمیشن که هیچ.صددرصد بدبخت میشن.هرکاری که انسانو برخلاف میلش وادار ب کاری کنه،سخر محسوب میشه و گناه کبیرس و اون زندکی بعدا اختلافهای خودش را نشان خواهد داد.

خالت پیش کی رفته😢

تهرانی؟؟

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
لیلا جان برات درخواست دوستی فرستادم. لطفا قبول كن. بهت پیغام بدم. لطفا اینجا برام ریپلای بزار كه ببی ...

سلام 

از لیلا جون ادرس گرفتی؟؟

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
سلام  از لیلا جون ادرس گرفتی؟؟

سلام این تاپیك قدیمیه. دقیق یادم نیست فكنم راهش خیلی دور بود ولی كلا منصرف شدم پیش هیچ دعانویسی نرفتم. چند وقت بعد خدا خودش مشكلمو حل كرد. ایشالا خدا خواستتو بده  عزیرم من از این دعانویسا میترسم خیلی خوب شد نرفتم پیششون

2738
سلام این تاپیك قدیمیه. دقیق یادم نیست فكنم راهش خیلی دور بود ولی كلا منصرف شدم پیش هیچ دعانویسی نرفت ...

خدا از دهنت بشنوه

خدارو شکر ک مشکلت حل شد 

واسه منم دعا کنم عزیزم

سلام من خودم زیاد معتقد نبودم و اما عینن چندین کار بزرگ رو از یک سیددعا نویس که توشهرمونه رودیدم سبحان الله  که واقعن بهش ایمان اوردم ورفتم پیشش ومشکلم رو حلش کردهیچ کاری نشد نداره علوم غریبه  یک علم هست که خداوند به هرکسی نمیده  شاید از دوستان کسی نیاز داشته باشه به شمارش این هست ۰۹۱۶۹۳۹۳۴۱۳ سیدرضوی

مدتی میخام برم دعا کنم شوهرم با پس اندازمون خونه بخره هنو نرفتم ولی ای چیزا هست و زمان ک استارتر هم گف بستگی ب عقیدت داره

من یه دختر لوس بودم ک از امپولای موقع سرماخوردگی میترسیدم قرص شربت رو مامانم بزور میریخت ته حلقم ولی از ۱۹ سالگی درگیر ام اس شدم ویهو کلی بزرگ شدم توکل ب خدا و توسل ب حسین زهرا برام معجزه کرد بارداری عالی زایمان طبیعی عالی  بچه سالم همسر خوب خدا نعمت رو درحق من تمام کردحالا فقط یه جفت میخام برا بچم ک تنها نباشه دعام کنید 

منم دنبالش بودم اما خدا خودش مشکلمو حل کرد . از بنده خدا چ توقع . برین از خودش بخواین ک ب خواست خودش هر دعایی و باطل میکنه ‌. خواهرانه گفتم بهتون ‌.

یه دهه شصتی باحال  و یه معلم مهربون 😍 خوشگلا تو دعاهاتون به اسم مریم دعام کنین مهربونا😍
2706