2726
عنوان

کیا به سرکتاب و دعا نویسی اعتقاد دارن تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 123323 بازدید | 229 پست

نمیتونم بفهمم چرا یه مسلمون باید پیش این ادما بره😐

اگه قضیه صلح و اشتی و عشق زیاد کردنه عالم ها هم میدن مثلا ایت الله بهجت میداده

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
و این ارتباطو از طریق اتش زدن قران بدست میارن. با اجنه شیطانی در ارتباطن و هیچ بعید نیست وارد کردنشو ...

عزيزم اين دعاها دقيقا متن قران هستن. اما اينكه براي چه نيتي وتوسط چه كسي استفاده بشن مهمه

طلسم عين امام علي رو سرچ كنيد كه هميشه همراهشون بوده. ٤٠٠٠ خاصيت براش نقل كردن

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم اين دعاها دقيقا متن قران هستن. اما اينكه براي چه نيتي وتوسط چه كسي استفاده بشن مهمه طلسم عين ...

به دعا و طلسم اعتقاد دارم کاملا ولی متاسفانه به کسایی که مینویسن ذره ای اعتقاد ندارم. امیدوارم فقط چیزی که مینویسن واقعا قران باشه نه یه سری جملات عربی شبیه به جملات قران حالا جدا از شرایط مکانی و زمانی که باید موقع نوشتن رعایت کنن

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
به دعا و طلسم اعتقاد دارم کاملا ولی متاسفانه به کسایی که مینویسن ذره ای اعتقاد ندارم. امیدوارم فقط چ ...

دقيقا

دعا نويسايي كه با هزار تا حقه و كلك و پولكي دعا مينويسن فقط كلاهبردارن

حتي همين حروف مقطعه ابتداي بعضي سوره هاي قران مث الم كه از رموز قران هستن تو بعضي دعاها تكرار شده

ما علمشو نداريم كه بدونيم يني چي چون مغز بشر اونقد ظرفيت نداره كه همه چيو كشف كنه. اما اين چيزا وجود داره و ندونستن ما دليل بر عدم وجود اين چيزا نيس😘😘😘

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  
2728
دوست من رفت پیش یه نفر برا آرامش بهش دعا داد دعا را گرفت گفت مدتی آروم شدم اما الان مدتهای حس میکنم ...

وای مردم از ترسسسس   

پشت سرم حرف در نیارین 😄خودم خاستم نی نی یار قط دسترسیم کنه گردن درد گرفتم بس ک اومدم اینجا 
ایشالا خوشبخت بشن عزیزم چند وقت بعداز انجام دعا پسردایی تون راضی شد؟ منظورم اینه چع مدت بعد دعا اثر ...

هیج وقت برا ازواج دعا نگیرید ، به خدا اخر و عاقبت نداره یه روزی پشیمون میشین

اونو نمیدونم ولی کمتر از یکی دو ماه فک کنم

لیلا جان برات درخواست دوستی فرستادم. لطفا قبول كن. بهت پیغام بدم. لطفا اینجا برام ریپلای بزار كه ببینم این پستمو خوندی. مرسی

سلام

لیلا جان دوخواست دوستی دادم برات قبول كن.میخوام ببینم خالت پیش كی رفت برای مشكل دختر خالت. منم میخوام. شماره ای  داری بهم بده از اونی كه مشكلشونو حل كرد درباره پسر داییت.

فكنم اینجا نمیشه شماره گذاشت. درخواست دوستیمو قبول كن. بهم پیام خصوصی بده. مرسی عزیزم💗

من رفتم زاهدان پیش یه خانم دعا نویس صبی که خیلی معروفه،همه ی مردم اونجا میشناسنش،دو ر ...

مرسی عزیزم تلفنی هم جواب میدن؟هزینه اش چقدره؟میشه اسمش هم بگید؟

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....
عزيزم بنده به دعانويسي اعتقاد دارم. اما نه اين دعا نويسايي كه گره هاي زندگي خودشونم نميتونن باز كنن ...

سلام عزیزم .من اعتقاد دارم خب  ائمه هم حرز همراهشون بوده.خودم به شخصه چند جا استخاره و سرکتاب گرفتم .اما یکیشون عالی بهم جواب داده.خانمی جوون هستش اما هر وقت کاری واسه من یا آشناهام انجام داده خدایی عالی بوده.

سلام عزیزم .من اعتقاد دارم خب  ائمه هم حرز همراهشون بوده.خودم به شخصه چند جا استخاره و سرکتاب گ ...

میشه شماره ای ازشون به من بدید لطفا خیلی گرفتاری دارم 🙏🏻 ممنونتون میشم 🌷

کسی که میره دعا میگیره مطمئن باش موقت من شخصی رو میشناسم که با دعا با یه خانمی ازدواج کرد بعد از مدتی پشیمون شد خواهر خانمش باز میرفت دعا میگرفت بهد از دو سال آخرش دعا جواب نداد وطلاق من خودم یه بار زن داداشم رفت قهر کرد ما رفتیم دعا گرفتیم اومد بدتر شد آخرش هم طلاق

امیدی هست به نام خدا
2706