2410
2553

خانوما دعای که کسی که سرکتاب باز می کنه و دعا می نویسه چقدر اعتقاد دارید و واقعآ اثر داره؟بعد چه مدت اثر می کنه و مشکل طرف حل میشه؟

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....

عزيزم بنده به دعانويسي اعتقاد دارم. اما نه اين دعا نويسايي كه گره هاي زندگي خودشونم نميتونن باز كنن

حتي امام علي هم حرز و دعايي هميشه همراه داشتن براي دفع شر جن و انس

كه تو نت بزني هست. متنشم يجورايي رمزي هست كه ماها متوجه نميشيم

ولي اگه اين چيزا نبود ايشونم هيچوقت به بازو نميبستن

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  

استاد مامیگفت هرکی میخواد موقتا چیزی رو همونطور که میخواد درست کنه ولی بعدا زندگیش هزاربرابر خراب تر بشه بره سراغ اینکارا و پای بعضی چیزا توزندگیش باز شه

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم بنده به دعانويسي اعتقاد دارم. اما نه اين دعا نويسايي كه گره هاي زندگي خودشونم نميتونن باز كنن ...

عزیزم برای حل یه مشکل انجام داده یکی از آشناهای ما شما اطلاع ندارید بعد چه مدت اثر میزاره؟

2720
عزیزم برای حل یه مشکل انجام داده یکی از آشناهای ما شما اطلاع ندارید بعد چه مدت اثر میزاره؟

زمانشو اطلاع ندارم

ولي خب بستگي داره به دست چه كسي نوشته شده.چه زماني و باچه شرايطي نوشته شده. مثلا ميگن ايام قمر در عقرب منحوسه. و چقد اون دعا معتبره. واگه دعا معتبره خود شخص چقد اعتقاد داره

هیچوقت فکر نمیکردم روزی برسه که کسیو بیشتر از خودم دوست داشته باشم  تااینکه مادر شدم  
2714

دوست من رفت پیش یه نفر برا آرامش بهش دعا داد دعا را گرفت گفت مدتی آروم شدم اما الان مدتهای حس میکنم یه نفر تو اتاقمه حتی سایه اش و صدا نفساشو حس میکنم این چیزا آخر عاقبت نداره دختره را روانی کرد رفت

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
اره من جدیدا معتقد شدم پسر خالم ب هیچوجه راضی نمیشد با دختر داییم ازدواج کنه.خالم واسش دعا گرفت و ا ...

ایشالا خوشبخت بشن عزیزم چند وقت بعداز انجام دعا پسردایی تون راضی شد؟

منظورم اینه چع مدت بعد دعا اثر گذاشت؟

و اینکه هر دعانویسی خوب نیس معمولا اونطور کس ها با اجنه در ارتباطند

و این ارتباطو از طریق اتش زدن قران بدست میارن. با اجنه شیطانی در ارتباطن و هیچ بعید نیست وارد کردنشون به زندگی ضرراش بیشتر از اون خیر موقت باشه. یعنی رسما از یه ادم منفور پیش خدا طلسم شیطانی بگیری بعد توقعم داشته باشی زندگیت گل و بلبل شه. پسر داییه منم یه دخترو دیده بود طفلی از همین دعا جن زده شده بود شبا مینداختنش تو ماشین درارو میبستن تا جایی نبرنش

ای مالک! اگر شب هنگام کسی را مشغول گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش مکن شاید سحر توبه کرده باشد. امام علی (ع)
2706