2726
عنوان

کیا به سرکتاب و دعا نویسی اعتقاد دارن تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 123322 بازدید | 229 پست
عزیزم اگه دعانویس خواستی بهم بگو یک استاد خیلی خوب سراغ دارم کارش درسته خودم ازش دعاگرفتم مشکلاتم حل ...

عزیزم درخاست دوستیمو قبول میکنی شمارشوبرام بفرسی لطفا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم، خوبی؟ من به مشکل خیلی بدی خوردم، ممنونت میشم لطف کنی برام شماره اون صبی  رو بفرستی. ...

سلام نورا جان لطفا اگر شماره دعا نویس رو پیدا کردید و خوب بوده برام بفرستید دعوت دادم

مرسی

سلام بچه ها،راستش ادم اصلن سمت دعا نره خیلی بهتره ولی واقعا بعضی وقتا آدم خودش نمیتونه مشکلشو حل کنه ...

سلام عزيزم ميشه بيشتر توضيح بدي . من يه مشكل اساسي دارم كه واقعا احتياج به كمك دارم 🙏🏻

سلام این کانال یوتیوب طلسمات اعظم هست.https://youtu.be/S4jwpBe2pHg سید محمد امین موسوی 

تازه کانال رو زدن هرکی علاقه داره بیاد. دعا نویس معروفی هستن. سید محمد امین موسوی آموزش ها و طلسمات هایی رو بصورت کاملا رایگان در کانال یوتیوب میزارن و هر سوالی که داشتید سید جوابگو هستن

سلام عزيزم ميشه بيشتر توضيح بدي . من يه مشكل اساسي دارم كه واقعا احتياج به كمك دارم 🙏🏻

دوستان بخدا دروغ نیس یه نفر هست کارش عالیه کاره منو راه انداخت حتی به دوستم معرفی کردم اونم نتیجه دید شمارش۰۹۰۵۳۰۹۱۸۳۴ دروغ نیس

سلام نورا جان لطفا اگر شماره دعا نویس رو پیدا کردید و خوب بوده برام بفرستید دعوت دادم مرسی

دوستان بخدا دروغ نیس یه نفر هست کارش عالیه کاره منو راه انداخت حتی به دوستم معرفی کردم اونم نتیجه دید شمارش۰۹۰۵۳۰۹۱۸۳۴ دروغ نیس

2706