2726
عنوان

ترجمه دو مقاله مفید: بارداری مجدد و شیردهی همزمان

| مشاهده متن کامل بحث + 81875 بازدید | 55 پست
سلام من الان یه نی نی سه ماهه دارم و امروز چک بی بی گذاشتم مثبت بود میترسم نمیدونم چیکار کنم چون بعد ...

ای خدا منمدعین تو شدم من حتی قرصدجلوگیری شیردهی هم میخوردم ولی مثل اینکه همون 45 روزگی به یک بار باردار شدم 

سلام بچه ها.من پسرم 13روز دیگه تولدشه و چندروزه فهمیدم مجددا باردارم.اولش ناراحت شدم ولی تسلیم خاست ...

سلام.شما با قرص اورژانسی حامله شدین؟ برای جنین مشکلی پیش نیومد؟؟ 

من دخترم یکسالشه قرص اورژانسی خوردم ولی حامله شدم خیلی هم از لحاظ روحی داغونم. 

چطور تونستین سختیها رو تحمل کنین ویار حاملگی و اذیتای بچه؟!

دخترم فقط شیر مادر میخوره جز شیر مادر هیچ شیری و نه فقط هیچ شیری حتی غذا هم نمیخوره هم خسته‌ام هم کلافه. یعنی ممکنه روزای سخت بالاخره تموم بشه. 

خیلی هم زیردلم درد می‌کنه.هنوز نتونستم بپذیرم یه بچه دیگه قراره بیاد توی زندگیم. 

چقدر زیباست فرزندت با نگاه مظلومانه به چشات زل بزنه و بگه .. ما...ما.ن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام  من یه پسر یک سال و پنج ماه دارم  دیشب فهمیدم دوباره باردارم خیلی‌ ناراحتم و خمش گ ...

سلام منم تازه فهمیدم باردارم کودکم یکسالشه نمیدونم قرص فولیک اسید باید بخورم یانه لطفااا راهنماییم کنین

2728
سلام من الان یه نی نی سه ماهه دارم و امروز چک بی بی گذاشتم مثبت بود میترسم نمیدونم چیکار کنم چون بعد ...

شما باردار بودید یا نه،اگه باردارید الان حالتون چطوره??نی نی تون چطوره،نی نی تون از دختر من پنجاه ماه کوچیکتره

سلام دریا جونی ممنون از مطلب خوبت من فکر میکردم فقط من در حین شیردهی حامله شدم. لطفا مامانایی که مثل ...

سلام عزیزم منم تو دوران شیردهی باردار شدم درحالی که پسرم هفت ماهش بود متوجه بارداریم شدم و واقعا از نظر روحی بهم ریختم بخصوص که سزارینی هم بودم، هم من هم شوهرم اصلا امادگیشو نداشتیم چه به لحاظ مالی چه روانی، اقدام به سقط کردم اما نشد، انگار خواست خدا بود که بمونه ماهم کوتاه اومدیم الان ماه چهارم بارداری هستم و تنها نگرانیم پسرمه که بعد بارداریم دیگه وزن اضافه نکرد برامون دعا کنید

شماها همه بچه هاتون بزرگن پسر من چی سه ماهشه و من ممکنه باردار باشم بعد از ظهر معلوم میشه بی بی چک ی ...

من پسرم هفت ماهه بود باردار شدم شرایطت رو درک میکنم‌ اوایلش خیلی سخت بود من همش کارم شده بود گریه و اعصاب خردی با شوهرم ولی الان کنار اومدم ایشالا کع شرایط برات اسون بشه

سلام.شما با قرص اورژانسی حامله شدین؟ برای جنین مشکلی پیش نیومد؟؟  من دخترم یکسالشه قرص اورژانس ...

عزیزم من تو 12هفته جنینم قلبش ایستاد ومجبور به سقط شدم چون رشدش متوقف شده بود .دکتر گف شاید عوارض قرصه .ولی به هرحال خداروشکر به رضای خدا   راضی ام 

شماها همه بچه هاتون بزرگن پسر من چی سه ماهشه و من ممکنه باردار باشم بعد از ظهر معلوم میشه بی بی چک ی ...

سلام ببخشیدمزاحم شدم منم الان یه پسر2ماهه دارم اززمانی که زایمان کردم پریودنشدم خیلی استرس دارم البته قرص لاینسترول مصرف میکنم میترسم بارداربشم.شماقرص مصرف میکردید؟

خدایاممنونم بابت نعمت بی نهایت وهزارابار شکرت
من ک نمیخوامش چون واقعا نمیتونم حاملگیمم انقد بده ک مث شما نمیتونم حتی بغلش کنم مدام استراحت مطلق با ...

سلام نینیت به سلامتی به دنیا اومد؟

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
سلام ببخشیدمزاحم شدم منم الان یه پسر2ماهه دارم اززمانی که زایمان کردم پریودنشدم خیلی استرس دارم البت ...

عزيزم به من هم متخصص زنان اين قرص رو داد، رفتم بهداشت گفت بايد وزنت زير ٧٠ كيلو باشه و دقيق هرشب سرساعت مصرف كني و بين بسته ها حتي ١روز فاصله هم نندازي

خاک بر سر من.امروز فهمیدم که باردارم.دارم ازغصه میمیرم.برم دکتر ببینم میشه سقطش کنم.پسر 10 ماهشه. بچ ...

منم ديروز فهمیدم باردارم بچم 9ماهشه

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

سلام منم پسرم سه روز دیگ تولدشه امروز فهمیدم هفته ۵بارداریم یه ترررس عجیبی دارم ولی راضی ام ب رضای خدا ان شاالله که صحیح و سالم و صالح باشه

اولش شوکه شدم ولی وقتی به شوهرم گفتم گفت در حق پسرمون ظلم کردیم دو سال باید شیر میخورد یجوری شدم هم ترسیدم هم ناراحت شدم خدا کمکمون کنه آن شاالله 

تاریخ ۱.۱۰.۹۹ به تایپیک پامداد خمار اومدم وزن اولیه ۷۰ کیلو هدف اولیه ۶۵ وزن هدف ثانویه ۵۵ میخوام ۵۵کیلو بشم میخوام و میتونم💪
2706