2410
2553
عنوان

ترجمه دو مقاله مفید: بارداری مجدد و شیردهی همزمان

| مشاهده متن کامل بحث + 81848 بازدید | 55 پست
سلام شما هنوز عضوید لطفا به من کمک کنید شرایط شما رو دارم

سلام منم نزدیک ۵ماه باردارم و یک دختر ۹ماهه دارم که هنوز شیر خودمو میخوره و تا الان هیچ مشکلی نداشتم خداروشکر و خوشحالم از اینکه میتونم تا هر وقت خودش خواست شیر بخوره و دو فرزند پشت سرهم خواهم داشت و باهم بزرگ میشن . خدا صبرشو میده برای داشتن این فرشته های نازنین 

سلام منم نزدیک ۵ماه باردارم و یک دختر ۹ماهه دارم که هنوز شیر خودمو میخوره و تا الان هیچ مشکلی نداشتم ...

خداروشکر .... ولی من همش میترسم وقتی شیر میدم حالت تهوع دارم ... میترسم بعدا سخت از شیر دادن جدا بشه .... الان یه دکتر میخوام برم پیش هیچکس نمیمونه .... چون شیرمو میخوره و کاملا بهم وابسته شده 

فقط باید بخدا پیله کرد.. زیرا فقط با او میتوان پروانه شد... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خداروشکر .... ولی من همش میترسم وقتی شیر میدم حالت تهوع دارم ... میترسم بعدا سخت از شیر دادن جدا بشه ...

منم حالت تهوع داشتم ولی الان خیلی بهترم دختر من هم خیلی وابسته هست فقط شیر میخوره تا میخوابه و همه جا میبرمش زیاد سخت نمیگیرم و سخت هم نمیشه اصلا نگران نباش به روزای خوبش فکر کن یکی از آشناهامون که دکتر هست گفت تا اخر بارداریت میتونی شیر بدی فقط باید به خودت برسی که ضعیف نشی و سعی کن دخترت غذاخور بشه . یکی از دوستام مثل منو و شما دوتا بارداری پشت سرهم داشت اول خیلی ناراحت بود ولی الان دوسال میگذره میگه خیلی خوبه دوتا بچه پشت سرهم باهم همبازی هستن اصلا ادیت نمیکنن و کاری به کار ما ندارن و الان فکر بچه سوم هست. اول بارداریم مثل شما فکر میکردم ولی الان خداروشکر دیگه نگران نیستم شما هم نباشید و  به حرفهای منفی دیگران اصلا اهمیت ندید به چیزاهای مثبتش فکر کن. ماههای اول سیستن هورمونی بدن بهم میریزه اعصابت ضعیف تر و روحیه حساس تر میشه ولی بعدش خیلی بهتر میشه مخصوصا زمانی که غربالگریها رو برین .😍😍😍😍😍

منم حالت تهوع داشتم ولی الان خیلی بهترم دختر من هم خیلی وابسته هست فقط شیر میخوره تا میخوابه و همه ج ...

ممنون دوستم از دلگرمی که بهم دادی واقعا اعصابم بهم ریخته بود هرکی میبینم از روزای سخت برام میگه .    یا میگن چرا شیر خودتو میدی برا بچه بده مریضی میاره    ..... یا میگن جنین رشد نمیکنه بخدا هفته ششم و هفتم دلم میخواست بیوفته روز و شب گریه میکردم از شوهر و حتی بچم بدم میومد مخصوصا وقتی بچم اذیت میکرد ..   الان با حرفای شما بهتر شدم پس منم تا چندماه شیرش میدم ...  شما تفاوت سنی بچه هاتو چقدر میشه  ... .  انشالله نی نی شما بسلامتی بدنیا بیاد و بزودی منم روزای خوشی رو تجربه کنم ..... بازم ممنون 

2720
ممنون دوستم از دلگرمی که بهم دادی واقعا اعصابم بهم ریخته بود هرکی میبینم از روزای سخت برام میگه . &n ...

من الان شرایط شمارو دارم پسرم ۱۱ ماهشه و ۵ هفته ام انقد گریه میکنم میبینمش ک حد نداره دارم داغون میشم سر پسرم سرکلاژ شدم موندم سر این چی میشه

من الان شرایط شمارو دارم پسرم ۱۱ ماهشه و ۵ هفته ام انقد گریه میکنم میبینمش ک حد نداره دارم داغون میش ...

حق داری عزیزم منم تا تزدیک سه ماهگی خیلی گریه کردم ولی مجبوری تحمل کنی

2714
الان بچتون چیه قبلی چیه

قبلیم دختره الانی هنو معلوم نیست تازه سه ماهم داره تموم میشه ...  من که دخترم هشت ماهه بود شدم وضعم از شما بدتره نه شوهری که کمکم باشه ... خانوادم دورن ... همنجور بچه ده کیلویی به بغلم ... خانواده شوهرم ظالم .... واقعا فکر نمیکنم از من بدترم باشه...  

قبلیم دختره الانی هنو معلوم نیست تازه سه ماهم داره تموم میشه ...  من که دخترم هشت ماهه بود شدم ...

من ک نمیخوامش چون واقعا نمیتونم حاملگیمم انقد بده ک مث شما نمیتونم حتی بغلش کنم مدام استراحت مطلق باید باشم

من ک نمیخوامش چون واقعا نمیتونم حاملگیمم انقد بده ک مث شما نمیتونم حتی بغلش کنم مدام استراحت مطلق با ...

عزیزم شرعا و قانون سقط جنین حرامه و قتل محسوب میشه ...حالا که خدا داده پس نگهش داره .... مطمنن مصلحتی بوده ..شما تحمل کن هرچی شد دیگه باخدا..... 

سلام بچه ها.من پسرم 13روز دیگه تولدشه و چندروزه فهمیدم مجددا باردارم.اولش ناراحت شدم ولی تسلیم خاست خدا شدم و میخام نگهش دارم.چون من خیلی مراقب ودم می‌کنم باردار نشم با قرص اورژانسی باردارشدم.اما دیگه توکل به خدا مشیتش هر چی که باشه قبول میکنم 

سلام من الان یه نی نی سه ماهه دارم و امروز چک بی بی گذاشتم مثبت بود میترسم نمیدونم چیکار کنم چون بعد از زایمانم دچار همورئید شدم نمیتونستم داروهای جلوگیری مصرف کنم لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم 

2706