2733
2764
عنوان

چرا بعضی پدرا اجازه اومدن خواستگار نمیدن؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 994 بازدید | 78 پست

پدر منم همینکارو کرد‌.

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗 حدودا ۲هفته از این امضا میگذره(امروز ۱۶تیر ۴۰۳) تصور تغییر سخته اما پروانه شدن بسیار زیباست🦋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام منم مشکل شمادارم ۴روزخواستگاراومده البته عشقمه اینم بگم سه سال پیش اصلاباهم صحبحبتی نداشتم اومد ...

منم مثل شماها هستم

پدر مادرم بدون اینکه اصلا ب من بگت سرخود رد میکنن. چقدر موارد مناسب بوده بدون اطلاع دادن ب من میگن نه دخترم میخواد درس بخونع ...یعنی انقدر از این کارشون بدم میااااد

ادم و افسرده و ب گناه میندازن با این کارشون راضین؟؟؟

عزیزم ببخشید این سوالو میپرسم وضع مالیتون چطوره؟ پدرتون خساست دارن؟ احتمالش هست بخاطر جهیزیه دادن ، ...

وضعیت مالیمون خداروشکر بد نیست. متوسطیم.

نه اصلا خسیس نیست پدرم و این چیزا براش مهم نیست. شده بلشه از همه چیزش میزنه که ما کم و کسری نداشته باشیم

چون خدا دوستت دارد، از تو دور میکند کسی را که دوستت ندارد...💙
دقیقا حرفت درسته وقتی خود دختر میخواد و احساس نیاز میکنه ک ازدواج کنه ولی پدر مادرش نمیزاره خیلی فر ...

انگاراحساس نداریم واقعافک نمیکنن به همسراحتیاج داریم بریم توخیابون بایه غریبی ارتباط داشته باشیم خوبه ؟یایه زندگی ابرومندانه داشته باشم قابل قبول

بابای منم 

برعکس مامانم 😂

بابام پس میزنه مامانم پیش میکشه

این بیت مولانا رو خیلی دوست دارم که میگه:                 دانی که چرا سّرِ جهان با تو نگویم؟                              طوطی صفتی، طاقت اسرار نداری.!                             یعنی قشنگ یه عده رو شسته گذاشته کنار :) 
من پدرم از همه لحاظ خیلی خوبه و خیلی دوستم داره و خیلی بهم بها میده ولی خب نمیدونم در این مورد چرا ا ...

چون وابستن، دوست ندارن دخورشون دست غریبه ها بدن و هموز کنار نیومدن با این مسئله پدر هاک ازدواج بخشی از زندگی دخترته...و باعث خوشبختی و آسایشش میشه

الان متاهل هستین؟

بله

مجبورمم کرد با اونی ک خودش میخواست ازدواج کنم

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌸💗توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌸چقدر این روزا استرس دارم و مرددم... عادت کردن خیلی چیز بدیه! این روزا سخت درگیر دل کندن از این عادتها هستم. خدایا قوت قلبم باش💗 حدودا ۲هفته از این امضا میگذره(امروز ۱۶تیر ۴۰۳) تصور تغییر سخته اما پروانه شدن بسیار زیباست🦋
انگاراحساس نداریم واقعافک نمیکنن به همسراحتیاج داریم بریم توخیابون بایه غریبی ارتباط داشته باشیم خوب ...

والا بخدا

الان من تمام فامیل پدری مادریم تو این ۲سال عقد و عروسی کردن ،فقط من مجردم توشون ، انقدر احساس حقارت میکنم وقنی میبینم توی مهمونیا همه دو به دو باهم نشستن و عشق بازی میکنن و فقط منم ک تنها خودمو سرگرم گوشی کردم الکی،بغضم میگیره...

منم مثل شماها هستم پدر مادرم بدون اینکه اصلا ب من بگت سرخود رد میکنن. چقدر موارد مناسب بوده بدون اط ...

من مشکل پدرم اول دلم بااین اقانبودخودش فقط ازاین پسرتعریف میکردالان داره عمدابهش حرف میزنه منم ب زورتحمل کردم امشب بهش گفت یه پدرسوخته زبان بازی😥😥😥😥انقدحالم خراب شدفقط اون لحظه دلم خواست دادبزنم بگم تومریضی ک میخوای زندگیموداغون کنی سنم بره بالاافسوس بخورم ک تنهام موندم چرااین کاروباهام میکنه متنفرمیشم ازش گاهی اوقات بخداخواستگارایی ازدست دادم که اقوام توخوابم اینجورازدواج هایی به چشم نمیدین 😥😥

بله مجبورمم کرد با اونی ک خودش میخواست ازدواج کنم

اونوقت الان راضی هستید از زندگی؟؟

اون شخص کی بود ک پدرتون انقدر اسرار کرد ک باهاش ازدواج کنید ؟ چ ویژگی مگه داشته بود اون پسر؟

2706