ما مستاجریم با توجه به گرونی خونه و اجاره تصمیم گرفتیم ساکن پردیس یا رودهن اون طرفا بشیم چون واقعا قیمتا مناسبه و میتونیم یه خونه خوب اجاره کنیم ، از طرفی همسرم زیاد تمایل نداره به خاطر دوری راه و اینکه میگه اونجا زندگی سخته برای کسی که همه کارش تهرانه این مسیر رفت و آمد اذیت کننده ست واقعا نمیدونم چکار کنم از طرفی پولمون به اجاره تو تهران نمیرسه از طرفی هم حرف شوهرم منطقیه این وسط باید یه انتخاب بکنیم یا زندگی توی تهران با یه خونه کوچیک پنجاه شصت متری که اصلا قابل تحمل نیست یا یه خونه خوب و بزرگ و دلخواه توی پردیس خواهش میکنم اونایی که تجربه دارن کمک کنن ممنون

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد

مشکل منم با شوهرم همینه‌ منتها ما درمورد خرید .اگه پردیس خونه بخریم با این پولمون میتونیم یه قصر بخریم تو پردیس ولی با همین پول تو تهران میتونیم یه خونه هفتادوپنج متری نهایت بخریم.شوهرم میگه مسیرش برای خودش که میخواد بره سرکار مشکله ولی من دلم خونه بزرگ و شیک میخواد😥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واای منم  واسه اجاره نظرم اینه 

ولی شوهرم شرکتش انقلابه  میگه نه دور میشه 

خودمم بعد زایمان میرم سرکار 

ولی اونجا قیمت مناسب پیدا میکنیم 

خدایااا  خیلی به کمکت نیاز دارم کمکم کن

2728

فعلا با شوهرم هرروز سر این قضیه بحث داریم‌.خب من میگم مگه اونایی که اونجا زندگی میکنن کارشون همه پردیسه؟خب اونا هم باید برن تهران سرکار توام یکی مثل بقیه میگه نه کار من حساسه یه روز دیر برسم کلی اذیتم میکنن

آریا دخت من دو تا بچه دارم نمیتونم تو خونه کوچیک باشم چند سال توی پنجاه متری عذاب کشیدم واقعا دیگه بریدم گفتم بریم یه جای بزرگتر الان خونمون هشتاد متریه ولی صاحب خونه گذاشته برای فروش و باید بلندبشیم باور کن کارم شده رفتن به بنگاه و توی دیوار دنبال خونه گشتن اصلا تو تهران مناسب پولمون پیدا نمیشه ولی پردیس خونه هاش خیلی شیک و بزرگه ، میترسم شوهرم رو وادار کنم بعدش پشیمون بشیم

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد

ما اصفهان زندگی میکنیم کارشوهرم اصفهان هست ولی چون پولمون کم بود برای خرید خونه اومدیم بهارستان اصفهان خونه خریدیم که 20دقیقه راهه تا اصفهان ماشینمونم دوگانه سوز کردیم خیلی راضیم 

البته ماام کلی دعوا داشتیم تا به این نتیجه رسیدیم

دراین دنیا که مردانش به نامردی عصا ازکور میدزدند .من از خوش باوری انجا محبت آرزو کردم

ببین از یه نظر حق با ماهاس از یه نظرم با شوهرامون.ببین خب اونجا زمستونا برف زیاد میاد رفتو آمدآمد  تو جاده یه کمی مشکله از طرفی وقتی پول نداشته باشی خب مجبوری بری اونجا .من عاشق پردیسم عاشق آب و هوا و خونه هاش ‌از تهران و کوچه های تنگ و باریک و خونه ها و ساختمونای به هم چسبیدش متنفرم ولی چه کنم که شوهرم راضی نمیشه

من پردیس خونه دارم

محل کار شوهرم تهرانه

ی سال اونجا زندگی کردم خیلی سخت بود از نظر رفت و امد

شوهرم تا میرفت و میومد من داغون میشدم راهش خوب نیست

اگه یک ربع دیر میومد بیرون میخورد به ترافیک دو ساعت دیرتر میرسید

شوهرا هم آدمن گناه دارن هر روز این راهو برن و برگردن

من بعد ی سال اومدم تهران  دوباره

امیدوارم خانواده شوهرم چنان گرفتار خودشون بشن که دست از زندگی من بکشن. من واگذارشون کردم به خدا که چه خوب و چه بد از زندگی من گم شن.
2706