2733
2734
نه ماه فقط اینو.قبل ازاون سه ماه زینک و سلن پلاس و ال کارنیتین.

خوب عزیزم با پرو فرتیل تنها نتیجه اش خوب بود باردارین الان ؟؟؟

من شوهوم واریکسول هم دارن میخواستم بدونم که آیا پروفرتیل با کلومفین تداخل داره یا نه دو تاشو میتونم بهش بدم 

مرسی عزیزم که جوابمو دادین😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام  خانمای گل

یه برنامه موبایل هست، به اسم لک لک

که برای بانوان و بارداری و نگه داری از نوزاده

خیلی برنامه خوبیه. 2 ساله داره به صورت رایگان کار می کنه و سوال مادرا رو جواب میده.

مثل همینجا خانما با همدیگه اشتراک تجربه هم می کنن خیلی راحت.

چون خیلی به من کمک کرده

خواستم اینجا خبر بدم که بیایم ازش حمایت کنیم❤️  تا همینجوری خوب و رایگان بمونه .

چون همه خانم هستیم باید از برنامه های خوب که برامونه حمایت کنیم.❤️

پس روی لینک زیر بزنید و شما هم حمایت کنید😘✌️

https://goo.gl/UTxLp1

2728
همسرمنم پروفرتیل مصرف میکنه قیمتش 270تومنه برای یک ماه. بعد سه ماه استفاده تعداد17بود شد40 کلاس ای ...

خانومی شوهرتون بعد از چند وقت استفاده از پروفرتیل بهتر شد اسپرماشون و آیا باردار شدید چند وقت بعدش؟و غیر از این دارو چیز دیگه ای هم می خورد؟و در روز روزی چند تا؟

2738

منم یه تاپیک  در مورد فرتیل اید بانوان زدم متاسفانه به اونصورت مشارکت نبود منم این کپسولو تهیه کردم ۲۳۵ هزار دادم شوهرم هم پروکسید پلاس و خرنوب استفاده میکنن ۴۰ روز هم میشه هر دوتامون دوسین مصرف میکنیم و ویتامین دی و ای منم هر صبح ناشتا رازیانه مصرف میکنم و دو ماهیه تزریق واژینال عسل هم دارم .میخوام دوماه بعد اقدام کنم توکلم به خداست فقط میخواستم بدونم مصرف این مکمل با کلومفین ایرادی نداره ؟

🎀خدا جونم وقتشه دلم شاد شه 🎀

بچه ها من کپسول فرتیل اید و اوابوست هرچی میگردم پیدا نمیکنم.تخمشو ملخ خورده انگار😂.لطفا هرکسی اطلاع داره که کجا موجود دارن ادرس یا تلفن بده لطفا به هم کمک کنیم🙏🏻🙏🏻🙏🏻

2706