2726
عنوان

میشه بگین هفته ی چند سزارین شدین و قد و وزن نینیهارو ..... ممنون

| مشاهده متن کامل بحث + 6862 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
گلم.مبارکه  کدوم بیمارستان میری ایشاالله ؟؟؟؟؟ من.مادران  هفته ی چندم نوبت زده ؟؟؟

خدا بخواد برا ۳۰ خرداد نوبت زده برا سزارین که میشه ۳۸ هفته و ۲ روز.ولی نمیدونم وزن گرفته یا نه.همون شیر خودت برای روزای اول کافیه من سر پسرم اشتباه کردم با این که شیر داشتم برای اینکه شب راحتر بخوابم شیر خشک هم دادم که دیگه سینه ام رو نگرفت

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)

بچه ها من خودم وقتی به دنیا اومدم ۴۸۰۰ بودم😆😆اونم مامانم بیچاره طبیعی منو دنیا اورد😐

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
اول توی بیمارستان دکتر اطفال میاد نوزاد روچکاب میکنه بعد نوبت میده میگه بیارینش مطب  معمولا نو ...

خیلی کمکم کردی خانم با تجربه .....

خدا خیرت بده 

شما به نوزاد آب هم دادی؟

خیلی کمکم کردی خانم با تجربه ..... خدا خیرت بده  شما به نوزاد آب هم دادی؟

نه عزیزم همون شیر مادر آب هم داره تا 6 ماهگی اگر درست بگم به بجه نباید آب داد بعد هم آب جوشیده باید بدی 

ایشاالله به سلامتی زایمان کنی 

نگران نباش یواش یواش قلق بچت میاد دستت 

نه عزیزم همون شیر مادر آب هم داره تا 6 ماهگی اگر درست بگم به بجه نباید آب داد بعد هم آب جوشیده باید ...

خیلی ممنون انشاالله با دعای شما 

من فقط میترسم نفهمم.چشه 

تشنه گشنه زردی 

خلاصه هزار چیز دیگه 

به نظر من الان اصلا توی فکر شیر خشک نباش بهترین می برای بچه شیر مادره اگر دیدی شیرت کمه بچه وزن نگرفته یا همیشه گرسنه هست با مشورت دکتر بهش شیر خشک بده.اونم باید ببینی کدوم نوعش خوبه به بچه میسازه 

من تجربه شیر خشک رو ندارم الانم سینه هات رو باران زیتون ماساژ بده مرتب چربش کن که زخم نشه 

خدا بخواد برا ۳۰ خرداد نوبت زده برا سزارین که میشه ۳۸ هفته و ۲ روز.ولی نمیدونم وزن گرفته یا نه.همون ...

نگران نباش کافیه .بعدشم الان طالبس و..اومده شیرت رو زیاد میکنه 

التماس دعا

نه بابا نگران نباش قشنگ همه چیزش میاد دستت بعد هم مادرت هم کنارته اونم کمکت میکنه من اولی خیلی بی تجربه بودم تا 40 روز خونه مامانم اینا بودم 

ولی دومی با تجربه بودم خودم همه کاراش رو میکردم کسی هم کمکم نکرد

2706