2733
2734

هفته های اخر ادم خیلی سنگین میشه. به اضافه کلی مشکلات دیگه. میخوام بدونم شما چطوری گذروندید؟ آشپزی یا رسیدگی به کارهای خونه؟ کسی کمکتون کرد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که سر هر دو بچه همه کارام جز خونه تکونی خودم انجام دادم و میدم الانم تقریبا ده روز به زایمانم مونده خیلی سنگین شدم ودرد دارم سحری شوهرمو اماده میکنم صداش میکنم تازگیا یه کم دختر هشت ساله م کمک میکنه ولی نمیزارم خونه خیلی به هم ریخته شه که مجبور شم زیاد کار کنم ولی دیدم خانمایی که از اول بارداری از تخت پایین نمیان و کلی به خودشون میرسن

2731

من در کل بارداری که خونمو تمیز نکردم دو بار مامانمینا اومدن تمیز کردن بقیشم شوهرم اشپزی ام خودم کردم تا اخر فقط هفته اخر خونه مامان بودم سعی کن زیاد کار نکنی عزیزم استراحت کن چون بعد از زایمان خبری از استراحت نیست

Ashegetam khoda

من که به بدبختی کارامو انجام میدم. تازه دوقلو هم باردارم. سرما هم خوردن بدجور. یکم شوهرم کمکم میکنه و بعضی وقتا هم میرم خونه مامانم. اما بیشتر وقتا همه چی با خودمه. زود خسته میشم و دست و پاهام جون نداره. همش کارامو تیکه تیکه انجام میدم. نظافت خونه هم کمتر میکنم. واقعااااا نمیتونم. 

تقریبا ماه اخر تااا تونستم فریزمو تا خر خر پر کردم ک مدت از مواد غذایی راحت باشم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2738

دو روز رفتم خونه مادرم بمونم مادرشوهرم زنگ زد یجوری بهم فهموند شوهرم نباید خونه بدون غذا بمونه. گفت بهش زنگ میزنم نمیاد اینجا غذا بخوره بچم گناه داره چی بخوره. منم فرداش برگشتم خونه. حالا شوهرم خودش همش میگه برو خونه مادرت . اینا ناراضین

من اومدم ببینم کیا دو هفته مونده ب زایمانشون

دعل کنین برسم ب اون هفته ها بیام بگم چیکار کردم :|

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...
2706