2726

دخترم وزنش کمه

رو نمودار که مشخصه کمه..همه هم میگن..ولی بهداشت میگه خوبه و.... دخترم ده ماه و بیست روزشه

وزنش 8300 موقع تولد هم 3200 بوده

4 ماهه که وزنش 500 گرم زیاد شده

دختر منم همین بود.واقعا نگران بودم.یک سالگی آزمایش خون و ادرار داد خدا رو شکر مشکلی نبود

چند تا دکتر بردم گفتند دخترت ژنش قدبلند و لاغره.چون همه چی نرماله

البته ۱۵ ماهگی دکتره گفت از رو حرکات و کاراش

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا مث دختر من 10 ماهشه تازه بزور شده بود8300 ولی الان هیچی نمیخوره شده 7800موقع تولدم3100بود.خیلی بدغذاس

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
2728
دختر منم همین بود.واقعا نگران بودم.یک سالگی آزمایش خون و ادرار داد خدا رو شکر مشکلی نبود چند تا دکت ...

بنظرت منم الان ببرم واسه ازمایش. یا بذارم یه سالگی؟

دخترم الان 10ماهو 2روزشه ولی ماه پیش بردمش بهداشت وزنش10کیلو قدش 72ونیم

پس خوبه هزار ماشالله

سلامت باشه الهییییی

منم شوهرم هم خودش هم خونوادش همه تپلن

ولی فک کنم دخترم به خونواده ما رفته.من خودم معمولی ام..اما داداشام خیلی باریک و بلندن

بنظرت منم الان ببرم واسه ازمایش. یا بذارم یه سالگی؟

همون یک سالگی ببر

اکثر دکترا کلا آزمایش چکاب مینویسن

حتما آزمایش عفونت ادرار بده

حجاب یعنی خیابان ادامه اتاق خواب نیست!!!بلکه جای کار و تلاش و ترقی جامعه است
دقیقا مث دختر من 10 ماهشه تازه بزور شده بود8300 ولی الان هیچی نمیخوره شده 7800موقع تولدم3100بود.خیلی ...

دقیقاااااا

هیچی نمیخوره هاااا...هیچی

حتی شیرم درست نمیخوره

گاهی یکی دوساعت وقت میذارم تا با اهنگ و بازی و...سه چهار تا قاشق بدمش

البته عزیزم من ازمایش دادم کم خونی و عفونت داره.آهنشو زیاد تر کردم ودکتر برای عفونتش دارو داده.ولی دخترم نمیخوره وقتی ام میخوره همشو برمیگردونه

شوهر من مُرده💛💛💛این بار اولی نبود،که توی قلب من میمرد ،اون با نگاهای عجیب کفر منو درمیاورد،هرز میپرید من کشتمش،در فکر کشتن کشتمش،من اون بد لعنتی رو در عشق و نفرت کشتمش،👈شوهرم تو قلب من مرده یعنی خودم کشتمش،امیدوارم خیلی زود واقعا بمیره👉من خیلی آرزو ها داشتم ارزوی داشتن یه زندگی آروم یه خانواده خوشبخت اینکه تو خونمون باهم پشت به پشت با مشکلات روبرو بشیم.آرزوی شنیدن جمله نگران نباش تا ته دنیا باهاتم‌😔آرزوی داشتن دوتا بچه یکی دختر یکی پسر که تو خونمون همیشع صدای خندشون باشه.وقتی شوهرم از سر کار میومد باخنده بریم استقبالش .صدای خوشیمون به آسمون برسه.اما نشد....شوهرم دلش بامن نبود...وقتی من با گریه تو بغلش میگفتم عاشقم باش...اونو تو بغلش میگرفت و میگف بدون تو میمیرم تو عشق منی😢😢😢...وقتی واسه آیندمون خیالپردازی میکردم اونم تو فکر این بود چجوری میتونه اونو دیوونه خودش بکنه ....حالا من موندم و آرزوهایی که شاید دیگه نشه بهشون رسید.منم یه زن جوون با آرزوی یه زندگی معمولی............
البته عزیزم من ازمایش دادم کم خونی و عفونت داره.آهنشو زیاد تر کردم ودکتر برای عفونتش دارو داده.ولی د ...

منم یه سری دکتر از چشمشو .. گف کم خونی هم داره

اهن هم بهش میدم ..ولی چون مشکل یبوستش شدییییده نمیتونم مرتب بدم..چند روز درمیون میدم

تازه اهن خارجی هم گرفتم مثلا