2737
2734

سلام پایه سفت وسخت میخوام برا ارشد 97 بخونیم

اگه هم صدایی بگو یا علی

وزن فعلی 89.  وزن هدف69  عضو گروه لاغری بامداد خمار گروه بنفش

چه رشته ای؟من کامپیوترم.کی ثبت نامشنامش ؟کی ازمونش؟،

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوای بری مدرسان؟چه تستی استفاده خواهی کرد.من نمبدونم باید چیکار کنم.از کجا شروع کنم

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن
2728
میخوای بری مدرسان؟چه تستی استفاده خواهی کرد.من نمبدونم باید چیکار کنم.از کجا شروع کنم

هنوز تصمیم نگرفتم میخوام اگه خوندم از آذر برم اما تا اون موقع باید حتما مطالعه رو شروع کنم

مثلا از همین نی نی سایت یه گروه لاغری زدیم از بهمن حدود10کیلو لاغر کردم انقدر که برا ه انگیزه ایم و گزارش میدیم رژیم وورزشمونو

سلام . امسال شرکت کردم

مجاز به انتخاب رشته شدم . روزانه گفتن خوشحال میشیم ولی اونطرف بیشتر بهت نیاز دارن . منم که آدم دلسوز 

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
2738

ولی دادن گزارش تو گروه عالیه اگه موافق بودین یه گروه بزنیم شروع کنیم به خوندن منابع مثلا روزی از3ساعت مطالعه شروع کنیم نزدیک کنکور باید 10ساعت شه

سلام . امسال شرکت کردم مجاز به انتخاب رشته شدم . روزانه گفتن خوشحال میشیم ولی اونطرف بیشتر بهت نیاز ...

میخوای واسه سال بعد بخونی؟

میخوای واسه سال بعد بخونی؟

زنگ میزنم سازمان شنجش ببینم من چه دانشگاهی رو میتونم انتخاب کنم . اگر که معقول و ارزش داشت انتخاب میکنم اگر نه برا سال آینده

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم

سلام من پایه ام 

رشتم نرم افزاره. ارشد شبکه میخوام بخونم 

پروردگارا دست نیاز به درگاه تو دراز می‌کنم و از کسی خواسته‌هایم را طلب می‌کنم که هیچ‌گاه منتی بر سرم نمی‌گذارد، آرزوهایم را به تو می‌گویم، به تو که همیشه دوست منی. عاشق‌تر از همیشه سر بر آستان ملکوتیت می‌گذارم و در دل دعا می‌کنم و از تو می‌خواهم که آرامش، برکت و سلامتی را برای خودم و دوستانم ارزانی داری.  
2706