2733
2734
عنوان

مشكلِ بي خوابي 😩😭

| مشاهده متن کامل بحث + 80604 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای درمان بیخوابی حتما برید پیش دکتر فرامز ذاکری. ایشون متخصص مغز و اعصاب هستن و با دستگاه آر تی ام اس بیخوابی رو درمان می کنن. کارشون حرف نره و درمان اکثر بیماری های اعصاب رو با این دستگاه انجام میدن.

اگر در مورد این دستگاه چیز زیادی نمیدونید حتما سایتشون رو ببینید مقاله در این رابطه زیاد گذاشتن. بهترین مرکز فوق تخصصی آر تی ام اس تو تهران هستن.

http://www.dr-zakeri.com/

2728

کلینیک واران  با مجوز رسمی تشخیص بیماری از روی زبان تشخیص بیماری از روی عنبیه تشخیص بیماری از روی کف دست مزاج شناسی و درمان با روش گیاهی درمان با روش طب سنتی با لوازم یکبار مصرف و طبیحجامت ،زالودرمانی؛فصد،گیاه ،بادکش،ویزیت درمان فشار خون، چربی خون کبد چرب ،درهای مزمن معده یبوست ،زخم معده درهای ارتروز، سیاتیک ، درمان نازایی، تقویت قوای جنسی مردان و زنان واریکوسل ، هموریید درمان ناراحتی اعصاب ، بیخوابی ، میگرن  با تعیین وقت قبلی  برای ویزیت

۰۹۰۵۸۷۰۷۷۱۶

سلام دوست عزیز برا اینکه بتونید بهتر بخوابید سرتون رو با دوای سر بچسبونید حداقل ماهی یبار تا ۶ماه از عطاری بگیرید بو کردن گلاب روزی دوسه بار نفس عمیق بکشید واینکه خشخاش و کنجد وسیاه دانه برشته کنید شبا قبل از خواب بخورید ودر اخر اگه کسی رو میشناسید در طب سنتی وارد هستن حتما مراجعه کنید مطمنم جواب میگیرید منم این مشکلو داشتم با انحام این کارا خیلی بهترم البته اینم بگم این کارا ب زمان نیاز داره نباید توقعه داشته چندروزه خوب شین حداقل ۴۰ روز وقت بذارین امیدوارم شمام نتیجه بگیرین

2738
پریسا جون میدونم این تاپیک قدیمیه ،ولی میخاستم بپرسم مشکل بیخابیت درست شد ،منم مشکل تو رو دلرم

منم همینم اگه جواب داد میشه به منم چارشو بگی

از وقتي با نى نى سايت آشناشدم يادم نميام از ٢شب زودترخوابيده باشم 🥴🤕

مغزتون خشک شده

قبل خواب کاهو بخورید

گلاب بوکنید

ب بالشت تون بزنید

ملاج سرتون رو با روغن زیتون چرب کنید

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2706