2737
2734
عنوان

مشكلِ بي خوابي 😩😭

80624 بازدید | 62 پست

بچه ها من واقعا مشكل بي خوابي دارم يعني اگه ٨ شب هم برم تو تخت ٤/٥ صبح خوابم ميبره

هركاري ميكنم فايده نداره حتي قرصم خوردم فقط خماريش موند واسم😂😂😂 

اخرش از خستگي خوابم ميبره ولي خوابمم ميبره انقد خوابم سبكه كه با صداي راه رفتن كسي بيدار ميشم وكلا عميق نميخوابم انگار تو چرتم همش اهل چاي و كافئين هم نيستم واقعا كسي راه كاري سراغ داره ؟؟خيلي دارم اذيت ميشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

درد من ولی خیلی نامردی بود

تقصیر یکی از استادای خانمم بود

(بخاطر اینکه ارایشم ک خیلی معمولی و درحد بقیه بود و صندل میپوشیدم )

شروع شد

این خانم انقدررر من رو اذیت میکرد و. میترسوند و. بدحرف میزد ک واقعا شبا از استرسش خابم نمیبرد

رو اوردم ب زولپیدم

باورت نمیشه شبی ۸تا نه تا میخوردم باز ساعت پنج صبح خابم میبرد

زجرم داد اخرم نمره درس ۱۲واحدی داد بهم ۱۴😂😂😂ای تو روح جد و. ابادش😐هیچوقت نمیبخشمش😐نمیدونین قبلش چ خاب راحتی داشتمممممم😭

رفتم رو الپرازولام

خیلی خوب بود

ولی باردار شدم

یک ماه بی خابی کشیدم شدیدددد

رفتم زنان و. روان پزشک دوباره برام زولپیدم شروع کردن خوب بود

ولی باز جواب نمیده

بردن رو کلونازپام

دیمن هیدرینات

دیفن هیدرامین

هیچکدوم جواب نمیده😭😭😭

الانم فردا هفت صبح باید بیدارشمو ۴صبحه و درخدمت شمام😐😐😐

كسى رو قضاوت نكن ، فقط براى اينكه گناهاش با گناه هاى تو فرق داره ...!

راهکار. بخاب بهت بدم ب عنوان یک عدد باتجربه 

اول ورزش کن

دوم شبا حمام اب گرم برو

سوم یه لیوان شیر. گرم بخور و اخر ک خابت گرفت برو رو. تخت

چهارم گوشی دستت نگیر وقت خاب

پنجم اگه هیچی جوابت نداد. یکم دیفن هیدرامین بخور

و ابدا قرص نخورررررر

كسى رو قضاوت نكن ، فقط براى اينكه گناهاش با گناه هاى تو فرق داره ...!

منم همینطور بودم از زمان امتحاناتم شد اما وقتی چن شب تو یه جای بیصدا بخوابین بدون هیچ صدایی و استرس ازینکه بخواین بیدار شین مقدار ساعت خوابتون زیاد میشه بعد هم میتونین تنظیم کنین ساعتش رو

من تو نیمه اول سال مشکل خواب پیدا میکنم همینکه شد پاییز و مهر، قشنگ خوابم تنظیم میشه با وجود اینکه شاغل و محصل نیستم. ولی برای خود من یکی اینکه ظهره ها نباید بخوابم از غروب به بعد هم اصصصلا نباید چای یا قهوه بخورم ولو یک فنجان چون شدیدا باعث میشه مغزم فعال بمونه. شما هم باید یه مدت به خودتون سختی بدید اگه شب دیر خوابیدید عوضش حتما صبح زود بیدار بشید. از شبی نیم ساعت شروع کنید و به مرور زمان برنامتون رو تنظیم کنیدو برای اینکه ذهنتونو تحریک کنید تو نت مطالب مفید درباره فواید زود خوابیدن بخونید. یه چراغ مطالعه داشته باشید و اگه از اون دسته ادمایی هستید که با کتاب خوابشون میبره قبل مطالعه چند برگ کتاب بخونید

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
درد من ولی خیلی نامردی بود تقصیر یکی از استادای خانمم بود (بخاطر اینکه ارایشم ک خیلی معمولی و درحد ...

اوااااا مطی اسم کاملت مطهرست؟؟؟

دوستان  غمگینم😔💔برای دوقلو باردار شدنم یه صلوات لطف کنید ممنون میشم👫.مرسی😍
2706