2726
دوستمون داره از نگرانيش وراه حل حرف ميزنه زشت حركت شماست كه در مقابل نگراني هاي يه مادر قربون صدقه ن ...

چطور وقتی خود استارتر ناراحت نمیشه شما دخالت میکنی من به خود ایشونم گفتم یکی از فامیلامون تا دوسال حرف نمیزد بعد مث بلبل همه چی میگفت پس خواهشا اگر هم واقعا ناراحت شدی با احترام صحبت کن که من هم بیشتر قانع بشم نه اینکه غیر مستقیم به من بگی دروغ گو خداروشکر میکنم که بچم نابغس .

در ضمن کسی که ۹ماه بارداریشو هپارین بزنه روزی سه تا فک نمیکنم در برابر این هوش چیز زیادی باشه وا ینکه خداروشکر میکنم اگه اون همه سختیرو ‌کشیدم و تازه داره جای امپولا از دست و رون پام میره لااقل ی دختر باهوش دارم

بعدشم اصلا جای نگرانی نیس من که نگفتم بجه ای ایشون منگله که شما بهت بر میخوره فکرم نمیکنم هیچ جایزه و امتیازی بهم برسه که بیام الکی وقت با ارزشمو به خیالبافی و دروغ بگذرونم

ایشون سوال کردن من هم درمورد بچم گفتم پس یاد بگیر دخالت بیجا نکن

در مورد تاپیکم تصمیمشو داشتم 

استارتر عزیزم ایشالا زودتر بچت حرف میزنه عزیزم تا همین قدرشم که صحبت میکنه ماشالا خوبه نگران نباش همین که بدون مشکل خدا این بچرو بهت داده و سالمه شکر کن

تو برای من فرق داری با همه دنیا ومن عاشق این حس تبعیضم💏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه منظورتون من هستم واقعا زشته اینجور حرف زدن  هیچ دلیلی نمیبینم بیام اینجا دروغ بگم باید بهت ...

دوست عزیز واقعا براتون خوشحالم که اینقد دخترت باهوشه اما من واقعا ناراحت شدم که گفتید بستگی به هوش دارد...اینقد ناراحت شدم که اصلا تاپیک و بستم و رفتم...من نیومدم از شما بپرسم دخترتون چی بلده...اینجوری ناخواسته دل نشکنید...همونطوری که از عنوانتاپیکم پیداست خواستم ففقطط ببینم مورد مشترکی وجود دارره مثه من...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
چطور وقتی خود استارتر ناراحت نمیشه شما دخالت میکنی من به خود ایشونم گفتم یکی از فامیلامون تا دوسال ح ...

خیلی ممنون ایشالا...

2728
دوستمون داره از نگرانيش وراه حل حرف ميزنه زشت حركت شماست كه در مقابل نگراني هاي يه مادر قربون صدقه ن ...

اشکالی نداره ععزیزمم اونم ناخواسته اینکارو کرد ممنون که از من حمایت کردید و همینطور راهنمایی😊😊😊

ک

دوست عزیز واقعا براتون خوشحالم که اینقد دخترت باهوشه اما من واقعا ناراحت شدم که گفتید بستگی به هوش د ...

تورو خدا اگه از حرفم ناراحت شدی شرمندم من اصلا دلم نمیخواد دل کسیرو بشکنم چون خودم تاالان خیلی طعمشو چشیدم اخه من قبل دخترم سه بار سقط داشتم و نمیدونید که چه حرفایی بعضیا پشت سرم زدن که ادعای دوستی میکردن برای بار چهارم که باردار شدم اصلا امید نداشتم نمیدونید چه استرس ها که مامانم و خودم و خوندواده شوهرم متحمل شدیم باهر بار دسشویی رفتن از ترس اینوه مبادا لکه خونی ببینم البته عذر میخوام اینجور مستقیم میگم 

وباهربا سونو رفتن تا مرز سکته میرفتیم حتی دکترم دعوام کرد که چرا گذاشتی و اگه اینم سقط شد مسئولیتش با خودته که وقتی با گریه حرف دکترو به مامانم گفتم مامانم با اینکه خودش خیلی استرس داشت بهم گفت گریه نکن مگه دکتر خداس که تعیین کنه

و خواست خدا بود که بچم موند و من به خاطر خودایمنی که داشتم و غلیظ بودن خونم تقریبا تا نه ماه روزی سه بار هپارین میزدم ناشکری نمیکنم چون مشکل خیلیاست و خیلیا زدن 

ولی یکی از پروفسور ها گفته بودن که هپارین چون باعث افزایش خونرسانی به مغز میشه بچه نابغه میشه واگه مادرا میدونستن که چقد خوبه حاظر بودن همش بزنن منم واقعا گفتم خوب اگه خدا اون سختیو قرارداده لااقل این خوبیم داره

ببخشید طولاتی شد فداتون بشم تورو خدا از دستم ناراحت نشین چون اصلا قصدم شکستن دلتون نبود😔ببخشید اگه ناخواسته باعثش شدم 😔😔

تو برای من فرق داری با همه دنیا ومن عاشق این حس تبعیضم💏

سلام اسنارتر

من تاپیک شمارا امروز خوندم پسرمنم مامان بابا نمیگه بیست ماهه است

میشه بکی کی گفت

من خیلی نگرانم ممنونم

خودت باش!اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست،کسی هم خوشش نیومد،نیومد!🙌
سلام اسنارتر من تاپیک شمارا امروز خوندم پسرمنم مامان بابا نمیگه بیست ماهه است میشه بکی کی گفت من ...

سلام عزیزم پسر من نزدیک دو سالش بود دیگه کم کم گفت قبل اینکه دو سالش تمام بشه... اگر مشکل گفتار داره پسرت حتما سریعتر متخصص نشونش بده تا مثل من اینقد حرص نخوری پسر من هنوزم درست صحبت نمیکنه... 

سلام عزیزم پسر من نزدیک دو سالش بود دیگه کم کم گفت قبل اینکه دو سالش تمام بشه... اگر مشکل گفتار داره ...

نه الحمدالله مشکل گفتار نداره

خودت باش!اینجا کارخونه مجسمه سازی نیست،کسی هم خوشش نیومد،نیومد!🙌

اینجا مینویسم شاید کسی تاپیکم و خوند مثل من نگران بود و شب ها از نگرانی اینکه نکنه بچه اش باهوش نیست نکنه مشکلی داره و نتونه حرف بزنه خوابش نبرد از فکر اینکه مدرسه نره ساعت ها گریه کزد... الان من ی پسر دارم که خیلییییی باهوشه و همه چی نقاشی شعر قرآن انگلیسی ریاضی و بیشتر از سنش بلده و اصلا حرف زدن به هوش ربطی نداره... نگران نباشید هر مادریبا تلاش میتونه بچهاش رو به بهترین جایگاه هدایت کنه... 

اینجا مینویسم شاید کسی تاپیکم و خوند مثل من نگران بود و شب ها از نگرانی اینکه نکنه بچه اش باهوش نیست ...

ممنونم که بعد این همه مدت اومدین نتیجه رو گفتین و مادرای نگران رو از نگرانی در اوردید....خدا خیرتون بده

ممنونم که بعد این همه مدت اومدین نتیجه رو گفتین و مادرای نگران رو از نگرانی در اوردید....خدا خیرتون ...

قربونت عزیزم... انشاالله همه بچه ها موفق و عاقبت به خیربشن...

اینجا مینویسم شاید کسی تاپیکم و خوند مثل من نگران بود و شب ها از نگرانی اینکه نکنه بچه اش باهوش نیست ...

دقیقا با اشک دارم مینوسیم و دغدغه این روزای من هم حرف نزدن پسرمه البته کلمه میگه ولی مامان رو درست نمیگه ۲۶ ماهشه خیلی نگرانم .... دوست عزیز میشه بگید دقیقا گل پسرتون کی حرف زدنش کامل شد؟؟ خدا انشالله حافظ و نگهدارش باشه ممنونم ازت 

خدایا شکرت 😍
دقیقا با اشک دارم مینوسیم و دغدغه این روزای من هم حرف نزدن پسرمه البته کلمه میگه ولی مامان رو درست ن ...

پسر من تقریبا ۵ سالش که تموم شد دیگه کامل حرف میزد و الان خیلی خیلی خوب شده و کاملا عادیه البته کلاس اولیه الان...درسش خداروشکر عالیه هیچ مشکلی هم نداره معلمشون هم گفت هوشش خیلی بالاست درصورتی که میگن کسی که حرف زود میزنه باهوشه اما پسر من خیلی دیر حرف زد...نگران نباش ولی حتما ببرش پیش متخصص مغز و اعصاب کودکان که چکاب بشه تا خیالت راحت بشه من بردم اما دیر و اگه زودتر می‌بردم زودتر راه افتاده بود ی شربت هم بهش داد امگا ۳ اونم خیلی عالی بود اون و خورد یهو شروع کرد بهتر حرف زدن چون امگا ۳ برای رشد مغز خیلی خوبه 

2706