2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

حرف میزنه سلام...اب...توپ...جوجو...قان قان یعنی ماشین...الو...تا پنج میشماره...هفت و ده رو هم میگه...سه تا کلمه ی شعر و مکث میکنم میگه...توپ و شوت میکنه میگه گل...اما مامان و بابا نمیگه اصلا...انگار نمیدونه من مامانشم...باباش و ولی میدونه...چرا واقعا,؟؟

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

کلاغ پر بازی میکنیم پرش و میگه قشنگ بهش میگم تا تاب عباسی و خودش میگه چشم چشم دو ابرو هم کاغذ و خودکار بیارم میگه...برام خیلی جای تعجبه که چرا نمیگه مامان بابا...خیلی هم بهش میگما...مثلا میگم مامان اب بده به .امیر مامان غذا بده بیا با مامان بریم حموم شعر میخونم توش مامان داره اشاره میکنم به خودم

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...

حرف زدن بچه به هوشش بستگی داره هرچی باهوش تر باشه زودتر یاد میگیره 

من دخترم ی سال و نیمشه تا ده میشماره هم فارسی هم انگللیسی تمام اعضای بدنشو میگه البته از ی سالگی گوش و چشم و بینی رو میگفت الان دیگه ابرو چشم مژه و...

همه چی میگه جمله هم میگه کاملا متوجه حرفام میشه به دکترشم گفتم گفت ماشالا خیلی باهوشه قربونش برم اقاجونم هرروز براش صدقه میندازه

رایتی نسبت به بچه های هم سن و سالش و حتی بزرگتر از خودش خیلی فهمیده تره مامانم میگه به داداشم رفته اونم باهوش بود

شماهم عزیزم نگران نباش من یکی از فامیلامون بچش تا دوسال چیزی نمیگفت بعد یهو زبود باز کرد

تو برای من فرق داری با همه دنیا ومن عاشق این حس تبعیضم💏
2706