2726
عنوان

میخوام لاغر بشم ولی نمیتونم .********

| مشاهده متن کامل بحث + 48765 بازدید | 53 پست

لیندا جون ممنون 

یاس با چه روشی؟

اینقد تو زندگیم ادمای شیاد و مفت خور دیدم که تا چیزی رو به چشم خودم نبینم باور نمیکنم .....از روزی که این روش رو دارم کم کم دارم طعم خوشبختی رو میچشم

سعي كن غذاهاي روغني و سرخ كردني نخوري. بذار توي فر. اگه پياز خواستي سرخ كني با قاشق اندازه بزن روغنو بعدش بريز. يك قاشق روغن ١٠٠ كالري داره، يعني اندازه يك دونه موز! پنير رو كم كن چيزي جز شكم نمياره. بجاش كره بادوم زميني استفاده كن. پاستا و ماكاروني اصلا خوب نيستن.. سعي كن زياد نخوري. دور نوشابه هم خط بكش.

اولش سخته اما كم كم دستت مياد. آروم آروم شروع كن به تغيير عادات غذاييت. مثلا اگه شكلات دوست داري ميتوني شكلات تلخ بگيري، روزي به اندازه يه بند انگشت بحوري. قهوه تلخ هم برا لاغري خوبه. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رژیمی که من گرفتم  تونستم  25 کیلو کم کنم  شما هم امتحان کن   توی این رژیم چیزی ...

چهار لقمه منظورت ٤قاشقه؟

من اخه غذاي مورد علاقم باشه ديگه هيچي حاليم نيست🙁

الهي وربي من لي غيرك...

الان مثلا امروز روزه گرفته ام ولی معدم الان از گرسنگی دردگرفته

اینقد تو زندگیم ادمای شیاد و مفت خور دیدم که تا چیزی رو به چشم خودم نبینم باور نمیکنم .....از روزی که این روش رو دارم کم کم دارم طعم خوشبختی رو میچشم
2728

راستي براي صبحانه چيزيكه عاليه و واقعا به لاغر شدن كمك ميكنه خوردن اوتميله. جو دوسر پرك آلماني بگيريد، مثلا دوتا مشت جو بريزيد با آب بپزه. توي ٥دقيقه ميپزه.دارچين بريزيد حتما و براي شيرين شدنش ميتونيد نصف موز رو له كنيد توش. يا كشمش بريزيد.

سلام.تلقینت ب خاطر روزه کاملا اشتباهه.خودم اضافه وزن دارم10 کیلو طبق بی ام آی.

الان دارم روزه میگیرم اول به خاطر اینکه دست.ر خداست. بعدم چون لاغر میشم.صوموا تصحوا یعنی روزه بگیرید تا سلامتی بدست بیارید.من سحرحتما برنج میخورم خیلی هم میخورم که خوب سیر بشم.و خرفه برای رفع تشنگی عالیست.در طول روز اصلا بیرون نمیرم.افطار یه حاضری.قبلا در حد مرگ افطار میکردم امسالم دوبار اینطور شدم اما دوباره سعی کردم پرخوری نکنم.تو این یه هفته1/5 کم کردم.بدن من خیلی بدهستو سخت وزن کم میکنم اما خداروشکر الان اثر کرد

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  دعا کنید مشکلات خانوادمون حل بشه
Lose it رو دانلود كن

همونكه عكسش ترازوي نارنجيه؟ دارم دان ميكنم دستت درد نكنه واقعا به همجين چيزي احتياج دارم من مشكلم ٥كيلوئه كه اراده ندارم

الهي وربي من لي غيرك...

سلام عزیزم 

اگه اینجور که خودت توصیف کردی پراشتها و پرغذایی که باید بگم متاسفانه راهی برای لاغر شدن که نداری هیچ هر ماه هم اضافه وزن خواهی داشت 

تنها راه لاغری کم کردن غذا به طور آروم آرومه 

با روشی که یکی از بچه ها هم گفتن موافقم هر بار چهار قاشق غذا بخور 

اما در کل تنها راه لاغری کم کردن کربوهیدارت ها هست برنج نون ماکارونی و سیب زمینی و ....

و این که مصرف قهوه هم واقعا کمک کننده هست البته من قهوه ی سبز نمی خورم خیلی کافئین داره من قهوه های رست شده می خورم 

خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
2706