2703
2553
عنوان

میخوام لاغر بشم ولی نمیتونم .********

48516 بازدید | 53 پست

تحمل  گرسنگی ندارم برنج نمیتونم کم بخورم الان روزه نمیگیرم چون تحمل ندارم 

ولی هله و هوله و شیرینی نمیخورم چکار کنم 10کیلو اضافه وزن دارم

اینقد تو زندگیم ادمای شیاد و مفت خور دیدم که تا چیزی رو به چشم خودم نبینم باور نمیکنم .....از روزی که این روش رو دارم کم کم دارم طعم خوشبختی رو میچشم

خب نمیتونی دیگه از فکرش بیا بیرون.مثل این میمونه که بگی میخوام برم کوه ولی طاقت راه رفتن ندارم لازمه ی کوهنوردی پیاده راه رفتنه برای لاغریم خواه ناخواه باید مدتی گرسنگی کشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يهو نبايد غذات رو كم كني. بايد آروم آروم غذات رو كم كني تا مريض نشب، اتفاقا كساييكه ورزش ميكنن هيچوقت خودشون رو گرسنه نميذارن چون نتيجه عكس ميده حتي شام هم بايد بخوري اما زياده روي نكني. چيزاي مفيد بخوري. كالري شماري خيلي كمك ميكنه براي اينكه غذا خوردنت مرتب بشه. برنامه كالري شماري كرفس رو تو گوشيت بريز

2456
تخم شربتي بزار شب صبح ي ليوانشو بدون شكر بخور ي ضد اشتها قوي

واقعا ضداشتهاس؟چرا پس من بعدش مثه چی صبحونه میخورم؟😆

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

واااای منم 7،8کیلو اضافه دارم.ولی من جوری نیستم ک نتونم تحمل کنم هرچی رژیم میگیرم 1،2کیلو بیشتر کم نمیشم.الآنم ک حاملم فقط ب فکر اینم بعد زایمان چ غلطی بکنم 

💖خوش اومدی پسرگلم💖خوش اومدی نفسِ مامان💖
واقعا ضداشتهاس؟چرا پس من بعدش مثه چی صبحونه میخورم؟😆

اگه بدون شكر بخوري ي ضد اشتها قوي

دعا میکنم دائما” خدا کمکم کن خواهشا” رویام بزرگه گفت برا رسیدن بهش دو راه جلوته پاشو برنامه کارتو بچین یا بخواب و خوابشو ببین
2714

رژیمی که من گرفتم  تونستم  25 کیلو کم کنم  شما هم امتحان کن   توی این رژیم چیزی به اسم ناهار و شام نداریم   چهار لقمه از غذا ر بخورید حتی برنج   بعد از  یک ساعت دوباره چهار لقمه بخورید    بعد از مدت کوتاهی متوجه می شید که   معده تون کوچیک شده و حتی ممکنه دوساعت هم غدا نخورید     اگه حتی نیم ساعت بعد هم اولین علایم گرسنگی رو احساس کردید می تونید 4 لقمه بخورید   فقط یادتون باشه اصلا نباید گرسنگی بکشید    چون تو خوردن حریص می شید 

تا یک حسرت ملی 50 یوز ایرانی باقی مانده

شما بايد پروتين بيشتر بخوريد. نون سفيد رو بذاريد كنار.

مثلا صبح براي صبحانه يك نون تست سبوس دار روش هم كره بادو زميني بزن(اما لايه نازك) روش دارچين بپاش، روش هم يك سوم موز رو لايه لايه كن بذار روش.

براي ساعت ١٠ صبح يدونه سيب بخور.

براي ناهار برنجي كه هميشه ميخوري رو كمتر كن مثلا اگه ١٥ ق ميخوري بكنش ١٠ قاشق. قبل غذات هميشه سالاد بخور و سعي كن سس نريزي كه خيلي كالريش زياده

گشنت شد ميتوني روزي ١٠تا بادوم بخوري. كلا آجيل خوبه اما در حد روزي ١٠ تا

باز ميتوني يه ميوه ديگه بخوري. براي عصر كه گشنت شد ماست دو يا يك درصد بگير سه قاشق غذاخوري ماست بريز، توش باز يك سوم موز رو بريز. هم بزن بخور، ماست پروتين داره خيلي خوبه، كالريش هم كمه

براي شام هم كه سعي كن ٧،٨ ديگه بخوري. قبلش سالاد بخور، شام هم ميتوني يدونه تخم مرغ يا سيب زميني با يه تيكه نون بخوري. از ساعت ٩ شب به بعد هم چيزي نخور

مبینا خانم خوبه روشت اما تو مقدار کالری که به بدن وارد میشه فرقی داره؟این روش خلاقانه بود یا زیر نظر دکتر؟

اینقد تو زندگیم ادمای شیاد و مفت خور دیدم که تا چیزی رو به چشم خودم نبینم باور نمیکنم .....از روزی که این روش رو دارم کم کم دارم طعم خوشبختی رو میچشم

تخم شربتی رو هم امتحان میکنم

من از نرم افزار کالری شماری کرفس استفاده کردم،بین ناهارو شام یکیشو میخوردم،نون نصف،برنجم نصف،روغنم بینهایت کم،نوشابه و شیرینی و هله هوله هم تعطیل

البته اضافه وزن من بالا بود،شما به این سفت و سختی لازم نیست رژیم بگیری

همون کالری شماری کنی کافیه

اگه بدون شكر بخوري ي ضد اشتها قوي

نه بابا شکر چیه بدم میاد.من برای روون بودنش میخورم.نمیدونستم ضداشتهاهم هست.مرسی گفتی😆

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2706