2733
2764

سلام دوستان 🤚🌺

برای رشته های پر متقاضی مثل   میکروبیولوژی و ژنتیک 

که بدون کنکور هستن و براساس سوابق تحصیلی،

اگر معدل کتبی ۱۵.۵ و معدل کل ۱۸.۵ باشه.

بنظرتون قبول میکنن؟

اخه میگن معدل کتبی مهمه و اولویت با کسانی است که معدل بالاتری دارن...

بنظرتون با معدل کتبی ۱۵.۵ زیست سلولی ملکولی (ژنتیک) قبول میکنن مهر ماه؟؟،

کسی تجربه داره عایا؟!

میکروبیولوژی و زیست شناسی سلولی مولکولی که تاپ نیستن احتمالا همینجوری ثبت نام میکنن

تاپ از نظر اینکه متقاضی زیاده ، چون خیلی ها این رشته ها رو میرن ب معدل نگاه میکنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپ از نظر اینکه متقاضی زیاده ، چون خیلی ها این رشته ها رو میرن ب معدل نگاه میکنن

من شهرستان نسبتا بزرگم خواهرمو خواستیم ثبت نام کنیم مهر ۴۰۲، میکروبیولوژی رو راحت ثبت نام میکردن ولی اکثرا میرفتن ابتدایی

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
2768
من شهرستان نسبتا بزرگم خواهرمو خواستیم ثبت نام کنیم مهر ۴۰۲، میکروبیولوژی رو راحت ثبت نام میکردن ولی ...

ژنتیک چطور؟؟

معدل خواهرتون کتبیش چقدر بود؟ حضوری رفنید یا انلاین ثبت نلم کردید کدوم بهتره ثبت نام حضوری یا انلاین

ژنتیک چطور؟؟ معدل خواهرتون کتبیش چقدر بود؟ حضوری رفنید یا انلاین ثبت نلم کردید کدوم بهتره ثبت نام ح ...

حضوری

اصلا معدل مهم نبود هرکی هر چی میخواست ثبت نام میکرد اصلا تعداد براشون مهم نیست، تو شهر ما اکثرا اموزش ابتدایی ثبت نام میکردن فکرکنم بیشتر از ۲۰۰ نفر

ژنتیک همون زیست سلولی و مولکولیه اونم مثل بقیه راحته 

حضوری اصلا معدل مهم نبود هرکی هر چی میخواست ثبت نام میکرد اصلا تعداد براشون مهم نیست، تو شهر ما اکث ...

خب اینکه سایت مجازی میزارن میگن باید از طریق سایت ثبت نام کنی ، پس اون برای چیه ؟ از طریق سایت هم ثبت نام کنم قبول میکنن یا حتما حضوری باید باشه؟ احساس میکنم حضوری برم بهتر میپذیرن ، اینظور نیست؟ اگ خواستم حضوری برم توی چ بازه ای برم ؟ مرداد خوبه برای ثبت نام مهر؟

خب اینکه سایت مجازی میزارن میگن باید از طریق سایت ثبت نام کنی ، پس اون برای چیه ؟ از طریق سایت هم ثب ...

به نظرم همین الان یه سر برو بپرس حضوری خیلی بهتره