2410
2553

دوستان من ان تی بچم خوبه اما سونوگرافیست گفت که یه مقدار تجمع ادرار توی کلیه های جنین زیاده.البته گفت grade=1 

گفت این از علائم خیلی کم اهمیت سندروم دان میتونه باشه.بهتره سل فری بدی.دکترمم میگه ۹۹ درصدبا تولد بچه این مشکل برطرف میشه اما برا اطمینان خاطر بده.اما هزینش یک و ششصد میشه و من بیمه نیستم.میخوام اگه ضروری نیست ندم

کسی بوده که به این علت این آزمایشو داده باشه؟

"تولد"، تنها روزی است که مادر در مقابل گریه های فرزندش لبخند میزند...
پسر من توی سونوی 21 هفته تجمع ادرار داشت که با تولد حل شد. اما توی هفته دوازده سیزده نمیدونم. شاید چ ...

نه ماله منم هفته ۱۸ اینو گفتن

اونوقت به شما نگفتن این آزمایشو بدی؟و اینکه احتمال منگولی هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه بابا اصلا نکفت. گفت با تولد درست میشه . هم سونوگراف و هم دکترم. برای اکثر پسر بچه ها پیش میاد

سونوگراف و دکتر من هر دو همه چی رو بزرگ میکنن.هم میگن ۹۹ درصد حل میشه هم میگن برو آزمایشو بده بهتره،آدم دو دل میشه فکرم خیلی درگیر شده اگه بخوام برم نزدیک دو تومن هزینه داره اگه هم نرم همش نگرانم.موندم چه کنم

نظر یه دکتر دیگه رو هم بپرس ببین چی میگه. اولین باره میشنوم اینو که ممکنه علامت سندروم داون باشه. ول ...

باشه عزیزم خیلی ممنون از راهنماییت.لطفا برای منم دعا کن که طوری نباشه🙏

2714
سونوگراف و دکتر من هر دو همه چی رو بزرگ میکنن.هم میگن ۹۹ درصد حل میشه هم میگن برو آزمایشو بده بهتره، ...

سلام سونوگرافی دختر من هم در هفته 18 بارداری ورم هر دو کلیه را نشان داد و دکترم به من گفت این آزمایشو انجام بدم. ممکنه اگر شما انجام دادین نتیجه را بفرمایید و اگر به سلامتی نی نیتون به دنیا امده کلیه ها سالم هست. من خیلی نگرانم لطف می کنید اگر جواب بدین 

سلام سونوگرافی دختر من هم در هفته 18 بارداری ورم هر دو کلیه را نشان داد و دکترم به من گفت این آزمایش ...

سلام

عزیزم من اون ازمایش رو انجام ندادم خیلی تجزیه تحلیل کردم دیدم یه مشکل شایع توی جنین های پسر هست و تا سونوی بعدی که هفته ۲۳ بود صبر کردم که خدارو شکر دکتر گفت برطرف شده

الان هم پسرم چهار ماهشه و شکر خدا سالم سالم هست

بچه شما چون دختره نمیدونم شاید بهتر باشه ازمایش بدید ولی به نظرم تا سونوی بعدی صبر کن شاید بچه توی موقعیتی بوده که ادرار نکرده بوده و ادرارش توی کلیه ها بوده که ورم نشون داده.دکتر چندبار برات چک کرد؟بینش فاصله داد؟

سلام عزیزم من اون ازمایش رو انجام ندادم خیلی تجزیه تحلیل کردم دیدم یه مشکل شایع توی جنین های پسر هس ...

ممنون از جوابتون و  اینکه وقت گذاشتید ، نه فاصله نداد و ورم خفیف گزارش داده . چون هر دو غربالگری را انجام داده ام و ریسک سندروم داون خیلی پایین بوده و در سونوگرافی ها هم مشکل دیگری پیدا نشده شک دارم که این آزمایش را بدم و زمان قانونی سقط هم گذشته و دیگر از این نظر هم فایده ندارد. 

ممنون از جوابتون و  اینکه وقت گذاشتید ، نه فاصله نداد و ورم خفیف گزارش داده . چون هر دو غربالگر ...

ایشالا که خیره نگران نباش بچت سالمه

ممنون از جوابتون و  اینکه وقت گذاشتید ، نه فاصله نداد و ورم خفیف گزارش داده . چون هر دو غربالگر ...

سلام عزیزم منم مشکل مشابه شما دارم میخواستم ببینم مشکل دخترتون حل شد ؟ آزمایش رو انجام دادین؟